BabySafe Chart Grey-Black

 • Kraunamos nuotraukos

  BabySafe Chart Grey-Black

  Kaina 179 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Autokėdutė 15-36kg su isofix


 • Pakanka vieno žvilgsnio, kad įvertintumėte Chart sėdynės galią. Kėdutė tiesiog apkabina keliaujantį vaiką. Automobilinės kėdutės atlošas atpažįsta autokėdutės pasvirimo laipsnį ir prisitaiko prie jo, užtikrindamas tobulą prigludimą. 

  Chart sėdynė yra išbandyta pagal R129 / 03 standartą, populiariai žinomą kaip I-Size. Todėl jis išlaikė ne tik priekinio, bet ir šoninio smūgio testus. Saugumas šiuo atžvilgiu žymiai pagerintas naujausios kartos šoninės apsaugos sistemos dėka. Bandymams buvo naudojami modernūs Q serijos manekenai su davikliais ir pilvinėje dalyje. Dėl to buvo galima nustatyti visų vaiko kūno dalių apsaugos laipsnį. Aukšti fiksuoti porankiai apsaugo nuo galimų pilvo ertmės sužalojimų dėl netinkamai pritvirtintų saugos diržų.

   Galiausiai, I-Size standartas taip pat reiškia, kad sėdynėje yra sumontuota Isofix sistema.

  Kėdutė skirta vaikams nuo 100 iki 150 cm ūgio (tai dažniausiai atitinka 3-12 metų amžiaus intervalą). Tokiam tarpatramiui reikalingas platus sėdynės reguliavimo diapazonas. Chart yra čia meistras – galvos atramos aukštis gali būti nustatytas net 8 pozicijose, atlošo plotis taip pat automatiškai prisitaiko prie pasirinkto aukščio. 


  Kvėpuojantys apmušalai iš sertifikuotų audinių garantuoja neprilygstamą kelionės komfortą bet kokiomis sąlygomis. Gėrimų laikiklis su galimybe tvirtinti abiejose sėdynės pusėse užtikrins, kad gėrimo puodelis visada bus vaikui pasiekiamas. 

 • Alternatyvios prekės

  BabySafe Chart Grey

  Autokėdutė 15-36kg su isofix

  Kaina 179 
  BabySafe Chart Black

  Autokėdutė 15-36kg su isofix

  Kaina 179 
  BabySafe Chart Pink-Violet

  Autokėdutė 15-36kg su isofix

  Kaina 179