EXPO - BabySafe Lucky pilkas 2in1

 • Kraunamos nuotraukos

  EXPO - BabySafe Lucky pilkas 2in1

  Kaina 374 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Modernus ir stilingas vežimukas

 • Lengvas, daugiafunkcis, kompaktiškas 2in1, įsigijus kėdute ir 3in1.


  Modernus daugiafunkcis vežimėlis, puikiai tinkantis visomis sąlygomis. Įvertinsite lengvą, aliumininį rėmą su teleskopine sulankstymo sistema, didelius ratus, galinčius įveikti bet kokį reljefą ir apdailos medžiagų kokybę. 

  Standartinėje komplektacijoje jau prabangus variantas – joje yra krepšys aksesuarams su persirengimo paklotuku, tinklelis nuo uodų, apsauga nuo lietaus ir užvalkalas kojoms. 

  Rėmas.:

  rėmas pagamintas iš aliuminio, rankena pagaminta iš eko odos ir teleskopinis aukščio reguliavimas, priekiniai ir galiniai ratai su amortizacija, priekiniai ir galiniai ratai ant guolių, priekiniai ratai su 360⁰ sukimosi ašimi su galimybe blokuoti važiuojant tiesiai, dviejų ratų stabdys, erdvus pirkinių krepšys .

   

  Lopšiukas,

  ekologiškos medžiagos, sulankstoma lopšys transportavimui, gondolos dangtis, ventiliuojamas gaubtas su tinkleliu nuo uodų, dėžė smulkiems daiktams.

   

  Sportinukas,

  labai patogus, atsuktas atgal ir į priekį, viena ranka sulankstoma ir atlenkiama sėdynė į gulimą padėtį, 3 pakopų atlošo reguliavimas viena ranka, padidinta kabina su ventiliacija, reguliuojama kojų atrama, pakreipiama ir nuimamas buomelis, penkių taškų saugos diržai su užvalkalais, patogi nešiojimo rankena.

   

  Vežimėlio matmenys ir svoris bazinėje versijoje

  Rėmas po sulankstymo:

  ilgis / aukštis / plotis: 66,5 × 50 × 21,5 cm

  lopšiukas: plotis / ilgis / aukštis: 26 × 49 cm

  Vežimėlio svoris:

  rėmas: 8,16 kg;

  vežimėlis + rėmas: 11,84 kg

  lopšiukas + rėmas: 11,80 kg 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija