Britax automobilinė kėdutė Advansafix IV R, Burgundy Red

 • Kraunamos nuotraukos

  Britax automobilinė kėdutė Advansafix IV R, Burgundy Red

  Kaina 319 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Komfortas ir saugumas, kuris auga kartu su vaiku

  9 mėnesių – 12 metų | 9-36 kg 

 • Papildomas komfortas – kiekvienai šeimai

  Mums labai svarbus kiekvieno vaiko saugumas. Štai kodėl ADVANSAFIX IV R turi maksimalų lankstumą ir pažangias saugos funkcijas, kad apsaugotų jūsų vaiką bet kokio amžiaus. Todėl tai idealus draugas kiekvienai šeimai. Ši puiki automobilinė kėdutė sukurta taip, kad joje ne tik saugiai, bet ir patogiai galėtų keliauti vaikai nuo 9 iki 36 kg. Itin minkštas paminkštinimas ir EasyRecline padėtis – su trimis reguliuojamomis padėtimis mažyliui ir vyresniam vaikui – užtikrins, kad jie visada būtų patogūs.

  Išskirtinis saugumas – diena iš dienos

  Su ADVANSAFIX IV R augti smagiau! Kai tik jūsų vaikas pasieks 15 kg (iki 18 kg maksimalaus svorio), naudodami FLIP & GROW funkciją, galite perjungti nuo integruoto 5 taškų saugos diržo į automobilio 3 taškų saugos diržą. . Nė viena iš autokėdutės dalių nėra nuimama, todėl niekas negali pasimesti, o konvertuoti atgal galima bet kada.

  Kai prisegate vaiką 3 taškų diržu, SecureGuard technologija išlaiko diržą optimalioje padėtyje virš dubens kaulų ir sumažina pilvo traumų riziką. Be to, reguliuojama SICT technologija ir V formos galvos atrama užtikrina apsaugą šoninio smūgio atveju.

  Kokybė ir preciziškumas pagamintas Vokietijoje

  Manome, kad gaminio projektavimas ir gamyba turi eiti koja kojon. Štai kodėl ADVANSAFIX IV R buvo visiškai sukurtas, suprojektuotas ir pagamintas Vokietijoje ir turėjo atlikti daugybę bandymų mūsų moderniausioje vidinėje susidūrimų bandymų laboratorijoje prieš patvirtinant. Taip savo klientams galime garantuoti aukščiausią įmanomą kokybę. Ir tai taikoma ne tik sėdynių komponentams, bet ir užvalkalams bei audiniams, kurie gaminami tik Europoje. Todėl galime garantuoti, kad jūsų ir mūsų vaikai kelyje visada bus saugūs.

  ISOFIX su viršutiniu dirželiu (1 grupė)

  Vaikiška automobilinė kėdutė turi būti pritvirtinta prie jūsų automobilio ISOFIX tvirtinimo taškų. ISOFIX yra standartinė tvirtinimo taškų sistema, kuri yra beveik visuose automobiliuose, sukurianti saugų ir tvirtą ryšį tarp vaikiškos kėdutės ir automobilio. Saugus automobilinės kėdutės montavimas užbaigiamas naudojant viršutinį tvirtinimo diržą, garantuojantį optimalų stabilumą. Prieš pirkdami automobilinę kėdutę, perskaitykite savo transporto priemonės savininko vadovą, ieškokite viršutinio diržo tvirtinimo taškų ir ISOFIX viršutinės juostos tvirtinimo taškų ir paprašykite vietinio pardavėjo bandomąjį montavimą jūsų automobilyje (paklauskite Britax apmokyto darbuotojo).

  Tvirtinimas su ISOFIX (2/3 grupė)

  Vaikiška automobilinė kėdutė turi būti pritvirtinta automobilyje naudojant 3 taškų saugos diržą, taip pat naudojant ISOFIX tvirtinimo taškus jūsų automobilyje. Tai užtikrina tvirtą ir saugų ryšį tarp vaikiškos automobilinės kėdutės ir automobilio, net kai vaikas joje nesėdi. Patikrinkite mūsų transporto priemonių sąrašą arba FIT FINDER® gaminio puslapyje, kad sužinotumėte, ar automobilinė kėdutė yra suderinama su jūsų automobiliu.

  Tvirtinama (2/3 grupė)

  Vaikišką automobilinę kėdutę automobilyje galima montuoti su 3 taškų saugos diržu. Tai patogu, jei perkeliate automobilinę kėdutę į skirtingus automobilius, kuriuose gali nebūti ISOFIX tvirtinimo taškų. Saugos diržo kreiptuvai padės tinkamai jį pritvirtinti. Prieš pirkdami automobilinę kėdutę, perskaitykite savo transporto priemonės savininko vadovą, suraskite tinkamas sėdėjimo vietas ir paprašykite vietinio pardavėjo bandomąją montavimą jūsų automobilyje (paklauskite Britax Römer apmokyto darbuotojo).

  Matmenys (A x P)
  60-83 x 44 cm

  Produkto svoris
  8,0 kg