Britax automobilinė kėdutė Evolva 123 SL SICT, Cosmos Black

 • Kraunamos nuotraukos

  Britax automobilinė kėdutė Evolva 123 SL SICT, Cosmos Black

  Kaina 239 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  EVOLVA 1-2-3 SL SICT siūlo pažangias funkcijas ir lankstumą 

 • Automobilinė kėdutė EVOLVA 1-2-3 SL SICT
  GRUPĖ 1/2/3 9 kg - 36 kg (nuo 9 mėnesių iki 12 metų)

  EVOLVA automobilinė kėdutė buvo populiari tarp tėvų jau daugiau nei 10 metų. Naujausias papildymas EVOLVA 1-2-3 SL SICT siūlo pažangias saugos funkcijas ir aukščiausios kokybės išvaizdą. Patobulinta šoninio smūgio pagalvės technologija (SICT) sumažina smūgio jėgą šoninio smūgio metu, o ISOFIX tvirtinimo įtaisas su minkštais skląsčiais jungia sėdynę tiesiai prie automobilio. Jis tinka vaikams nuo 9 kg iki 36 kg ir gali būti montuojamas daugumoje automobilių – su ISOFIX arba be jo.

  Naujoji EVOLVA – geriau nei bet kada
  Ilgus metus trukusių tyrimų ir bandymų dėka EVOLVA serija yra mėgstamiausia tarp tėvų daugiau nei 10 metų. Naujojoje EVOLVA 1-2-3 SL SICT sumontuota Soft-Latch ISOFIX montavimo sistema, kuri leidžia automobilinę kėdutę tvirtinti tiesiai prie transporto priemonės ir užtikrina aukščiausią saugumo lygį. Jame taip pat įdiegta šoninio smūgio amortizavimo technologija (SICT), kuri sumažina jėgą, kurią vaikas patiria šoninio smūgio atveju. Naujas užvalkalas papildo išvaizdą, o minkštas galvos atramos audinys ir gerai paminkštinti diržai suteikia vaikui visišką komfortą. Trumpai tariant, jis kelerius metus užtikrins komfortą ir saugumą.

  Tinka nuo 9 iki 36 kg
  EVOLVA 1-2-3 SL SICT auga kartu su Jūsų vaiku ir tinka vaikams nuo 9 iki 36 kg. Dėl to tai vienintelė automobilinė kėdutė, kurios jums prireiks vaikui išaugus pirmąją automobilinę kėdutę. Kai vaikas auga, galite lengvai pereiti nuo prisegimo integruotais saugos diržais (iki 18 kg) prie prisegimo automobilio 3 taškų saugos diržu (iki 36 kg).

  Tinka daugeliui transporto priemonių tipų
  Laikui bėgant pastebėsite, kad vaikišką automobilinę kėdutę turėsite perkelti iš vienos transporto priemonės į kitą. EVOLVA 1-2-3 SL SICT atveju tai labai paprasta, sėdynė yra lengva ir gali būti saugiai montuojama daugelyje automobilių su ISOFIX sistema ir 3 taškų saugos diržu arba su 3 taškų sėdyne. tik diržas. Abu šie montavimo variantai kartu su šoninio smūgio amortizavimo technologija (neprivaloma tėvams) suteikia tėvams reikalingo lankstumo ir užtikrintumo kelyje.

  funkcijos
  Šiuolaikinė šoninio smūgio amortizavimo technologija (SICT)
  CLICK & SAFE® sistema
  Apsauginis atlošo paminkštinimas
  Aukštos kokybės diržo paminkštinimas
  Atlošta padėtis visoms amžiaus grupėms
  Lengvai reguliuojama galvos atrama
  5 taškų saugos diržas
  Lengvai reguliuojama galvos atrama ir dirželiai
  Greitai nuimamas dangtelis

  Svoris ir matmenys
  A x S x P: 61-86 x 51 x 48 cm
  Svoris: 8,6 kg