BRITAX DUALFIX i-SIZE Golden Cognac Automobilinė Kėdutė

 • Kraunamos nuotraukos

  BRITAX DUALFIX i-SIZE Golden Cognac Automobilinė Kėdutė

  Kaina 489 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  360° pasukimo funkcija, viena edviausių kėdučių.

  Su įklotui kūdikiui

  Gamintojas
  Britax
 • DUALFIX i-SIZE tinka vaikams nuo 61 iki 105 cm ūgio. Dėl 360 laipsnių pasukimo sėdynė gali būti naudojama atgal ir į priekį. Be to, jei pasukate kėdutę 90 laipsnių kampu į atidarytas automobilio dureles, vaiko pasodinimas ir pritvirtinimas bus kaip vaikiškas žaidimas. DUALFIX M i-SIZE sužavės jus savo puikiomis savybėmis, bet ir apdovanojimus pelniusiu dizainu – saugiai ir stilingai kelionei.

  Verta žinoti: DUALFIX i-SIZE išbandė ADAC (ADAC Online 06/2018), įvertino „GERAS“ ir įvertino 2,1.

  Ilgalaikis komfortas jums ir jūsų vaikui
  Nors nešynė kūdikiui yra lengvas ir nešiojamas pasirinkimas pirmaisiais jūsų vaiko gyvenimo mėnesiais, jam augant galbūt norėsite naudoti automobilinę kėdutę, kuri lieka automobilyje. Tada įvertinsite 360 ​​laipsnių pasukimą, leidžiantį lengvai pasodinti ir pritvirtinti vaiką į kėdutę. Tinka vaikams nuo 61 cm ūgio, DUALFIX M i-SIZE siūlo 12 atlošimo padėčių – atgal ir į priekį – ir reguliuojamą atlošimo juostą, užtikrinančią maksimalų komfortą iki 4 metų.

  Užtikrintas saugumas – kiekvieną dieną
  Jūsų vaiko saugumas yra mūsų prioritetas. Štai kodėl nėra jokių kompromisų, kai kalbama apie saugumą. Mūsų vidiniai standartai yra griežtesni nei dabartinio standarto ECE R129 (i-Size). DUALFIX i-SIZE buvo aprūpinta daugybe naujoviškų saugos funkcijų: pavyzdžiui, optimizuota šoninio smūgio apsauga SICT viduje, įgyvendinta specialiu plieniniu elementu sėdynės viduje. Arba mūsų patentuota Pivot Link ISOFIX sistema. Tai užtikrina, kad jūsų vaikas būtų gerai apsaugotas kiekvieno nelaimingo atsitikimo metu, nesvarbu, ar tai įvyktų iš priekio, iš šono ar iš galo. Tai vienas dalykas, kuriuo galite pasikliauti.

  Kokybė – Pagaminta Vokietijoje
  Visų vaikų saugumas yra variklis, kuris mus varo kiekvieną dieną. Siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę, po vienu stogu laikome visą produkto kūrimo procesą – nuo ​​pradinės idėjos iki galutinio produkto. Mes nustatome aukštesnius standartus, nei reikalaujama pagal įstatymus, ir reguliariai atliekame savo automobilių sėdynių testus mūsų modernioje susidūrimo bandymų įstaigoje. Taip užtikriname, kad jūsų vaiko saugumas visada būtų geriausiose rankose.

  Savybės.:

  Sukasi 360 laipsnių kampu, todėl automobilinę kėdutę lengva persukti į kitą pusę, nuimti bei uždėti.

  Reguliuojama atšokimo juosta ,

  Puiki apsauga nuo šoninio smūgio,

  Britax Römer Pivot Link ISOFIX sistema

  Daugialypės atlošimo padėtys

  Prailgintas atsuktas atgal

  V formos galvos atrama. Specialiai sukurta vaiko galvos judesiams valdyti, užtikrina optimalią šoninio smūgio apsaugą smūgio metu ir tuo pačiu užtikrina maksimalų komfortą.

  Paprastai bei greitai nuimami užvalkalai,

  Šoninio smūgio apsauga (SICT). Apsauga nuo šoninių smūgių - gilios, minkštos šoninės apsaugos ir SICT technologija, nuimama naudojimui tik šone, arčiausiai durų.

  Gilūs bei minkšti šoniniai padeliai.

  Minkšti neopreno skydeliai ant saugos diržų. Puikiai tinka Jūsų vaiko krūtinei bei sumažina vaiko judėjimą smūgio atveju. Galima nuimti bei skalbti.

  5 taškų saugos diržai, išlaiko vaiko kūną taisyklingoje bei saugioje padėtyje.

   

  Specifikacija.:

  Montavimas į priekį vaiko ūgis 40 - 105 cm

  Montavimas į atbulai vaiko ūgis 61 - 105 cm

  Matmenys 48 x 44 x 74 cm

  Svoris 15 kg   

 • Alternatyvios prekės

  Maxi Cosi Mica Pro Eco Authentic Black Autokėdutė

  Saugi kėdutė skirta vaikams 0-18kg

  Kaina 399 
  Maxi Cosi Pearl 360 autokėdutės + FamilyFix 360 bazės Authentic Graphite komplektas

  Naujos kartos automobilinių kėdučių komplektas skirtas 0-18kg vaikams

  Kaina 549 
 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija