BRITAX DUALFIX PLUS Space Black Automobilinė Kėdutė

 • Kraunamos nuotraukos

  BRITAX DUALFIX PLUS Space Black Automobilinė Kėdutė

  Kaina 389 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  360° i-SIZE APSAUGA VISIEMS 

  Iki 20kg svorio

  Gamintojas
  Britax
 • DUALFIX PLUS yra saugi ir paprasta naudoti automobilinė kėdutė, siūlanti visapusį lankstumą ir leidžianti jūsų mažyliui keliauti į priekį arba atgal. Dėka 360° sukimosi funkcijos, vaiką pastatyti ir pririšti yra greita ir patogu – tiek jūsų mažyliui, tiek jums. Mėgaukitės patogiu keliavimo būdu nuo gimimo iki 20 kg svorio. 

  Vieno mygtuko paspaudimu DUALFIX PLUS galima pasukti link atidarytų automobilio durelių, todėl galėsite lengvai pasodinti vaiką į kėdutę ir pritvirtinti diržus. Tada pasukite sėdynę atgal į norimą padėtį, kol ji užsifiksuos ir būsite pasiruošę suktis.

  Pakeiskite sukimosi kryptį
  DUALFIX PLUS visada nurodo teisinga kryptimi. Sėdynę galite naudoti iki 20 kg atsuktą atgal, o trumpas atšokantis strypas suteikia daugiau vietos kojoms. Arba galite pasukti sėdynę į priekį, paspaudę mygtuką, kai tik vaikas bus pakankamai didelis.

  i-Size sauga
  DUALFIX PLUS sukurta pagal naują i-Size standartą ir patvirtinta pagal naujausius R129 reglamentus, kurie yra privalomi nuo 2023 m. rugsėjo mėn. Taigi kėdutė užtikrina patikimą ir ateityje reikalingą i-Size saugumą jūsų vaikui. 

   

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija