BRITAX KIDFIX 2 S BR Storm Grey

 • Kraunamos nuotraukos

  BRITAX KIDFIX 2 S BR Storm Grey

  Kaina 209 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Lankstumas ir saugumas

  3,5 metų - 12 metų | 15-36 kg 

 • Mūsų apdovanojimus pelniusioje KIDFIX asortimente yra naujas sudėtingas gaminys – vaikiška kėdutė KIDFIX2 S 2-in-1, skirta vaikams nuo maždaug. Nuo 3,5 iki 12 metų. Dėl V formos atlošo su reguliuojama SICT technologija ši kėdutė suteikia ne tik daugiau vietos jūsų vaikui, bet ir puikią apsaugą nuo smūgių. Rekomenduojame kuo ilgiau naudoti aukštą atlošą. Kai jūsų vaikas pasiekia 135 cm ūgį, galite nuimti aukštą KIDFIX2 S atlošą ir toliau naudoti atskirą sėdynės pagalvėlę. SecureGuard sistema ir diržo sagtis užtikrina optimalų saugos diržo padėties reguliavimą, kaip ir naudojant aukštą atlošą.

  Nuolatinis komfortas judant

  Nuolatinis komfortas – KIDFIX2 S auga kartu su vaiku nuo maždaug. Nuo 3,5 metų iki 12 metų. Dėl V formos atlošo ši kėdutė suteikia patogią padėtį mažam vaikui ir daug vietos pečiams, kai jis auga. Jis automatiškai reguliuojasi, kai reguliuojate galvos atramos aukštį. Be to, galite nuimti atlošą, kai jūsų vaikas viršija 135 cm ūgį. Tai užtikrina komfortą ir lankstumą jūsų kelionėse.

  Saugumas visų pirma

  Nuolatinis saugumas judant: aukštas KIDFIX2 S atlošas turi minkštas paminkštintas šonines plokštes ir puikią apsaugą nuo šoninio smūgio dėl reguliuojamos SICT technologijos. Tai visada užtikrina maksimalią vaiko apsaugą šoninio smūgio atveju. Be to, SecureGuard sistema užtikrina optimalią juosmens diržo padėtį ant dubens kaulo, sumažindama vaiko susižeidimo riziką pilvo srityje. Taip pat yra diržo sagtis, kuri užtikrina teisingą įstrižainio diržo padėtį ant vaiko peties, kai kėdutė naudojama be atlošo. Tai leidžia sutelkti dėmesį į vairavimą ramiai.

  Pagaminta Vokietijoje

  Visos KIDFIX vaikiškos kėdutės yra visiškai suprojektuotos, sukurtos ir pagamintos Vokietijoje. Tai leidžia mums atlikti įvairius bandymus mūsų pačių avarijų bandymų įrenginiuose, kad užtikrintume aukščiausią kokybę. Be mūsų vidinių testų, KIDFIX serijos sėdynes taip pat kruopščiai išbando EuroNCAP. Tai reiškia, kad jie yra reguliariai tikrinami naujausiuose automobilių modeliuose su naujausiomis saugos technologijomis, tiek su atlošu, tiek be jo, visada su geriausiais rezultatais. „Britax Römer“ atidžiai stebime naujausias automobilių pramonės tendencijas, kad galėtume atitinkamai pritaikyti savo gaminius ir padaryti juos dar saugesnius.

  Matmenys (A x P x G)

  67 - 85 x 54 x 39 cm
  Produkto svoris

  7,2 kg