Britax KIDFIX i-SIZE automobilinė kėdutė Golden Cognac

 • Britax KIDFIX i-SIZE automobilinė kėdutė Golden Cognac

  Kaina 22490
  299  Sutaupykite 7410
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Skirta 15-36kg,

  Iki šiol saugiausias KIDFIX vidinių bandymų metu, Britax Römer 2021 

 • Naujos kartos KIDFIX i-SIZE buvo sukurtas bendradarbiaujant su pirmaujančiais automobilių gamintojais, siekiant suteikti jūsų vaikui didžiausią kelionių automobiliu saugumą. Jame įdiegtos patikrintos XP-PAD ir SecureGuard technologijos, skirtos apsaugai nuo priekinio smūgio, o naujo dizaino SICT apsaugo jūsų vaiką nuo šoninių susidūrimų. Kruopščiai išdėstytos oro ventiliacijos angos palengvina oro cirkuliaciją, kad jūsų vaikas jaustųsi ilgiau. 

  Naujasis KIDFIX i-SIZE buvo sukurtas ir patvirtintas pagal naująjį i-Size standartą, todėl iki šiol yra saugiausias KIDFIX*. Kiekviena sėdynės funkcija buvo sukurta atsižvelgiant į vieną dalyką – maksimalią apsaugą. Patvirtintos XP-PAD, SICT ir SecureGuard technologijos, dabar kartu su pertvarkyta sėdyne, užtikrinančia optimalų veikimą susidūrimo metu, užtikrina visapusišką apsaugą.

  * Iki šiol saugiausias KIDFIX vidinių bandymų metu, Britax Römer 2021

  KIDFIX i-SIZE standartinis patogumas ir praktiškumas. Gausiai paminkštinti minkšto audinio užvalkalai ir kruopščiai išdėstytos oro ventiliacijos angos ant apvalkalo užtikrina, kad jūsų vaikas ilgiau keliautų patogiai. Dėl plonos sėdynės konstrukcijos galinėje įvairių automobilių eilėje galima sumontuoti tris KIDFIX i-SIZE sėdynes, o galvos atramos žymėjimai padeda tėvams kiekvieną kartą rasti tinkamą galvos atramos aukštį.

  Sumaniai sukonstruotas KIDFIX i-SIZE sveria maždaug 1,3 kg lengvesnis nei jo pirmtakas, yra suprojektuotas ir pagamintas mūsų gamykloje Vokietijoje – padeda sutrumpinti transportavimo maršrutus ir sumažinti poveikį aplinkai. Mes taip pat pakeitėme pakuotes tvariais variantais: KIDFIX i-SIZE rasite supakuotus į augalinius maišelius ir perdirbtas kartonines dėžutes iš atsakingų šaltinių. Netgi galingos greitos etiketės, kurias naudojame produkto informacijai pritvirtinti, yra biologiškai skaidomos dirvožemyje, todėl į ekosistemą nepatenka mikroplastiko. 

  Specifikacija
  Montavimas tik veideliu į priekį 100 - 150 cm
  Matmenys 83 x 48 x 42 cm
  Svoris 6,7 kg 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija