Britax Römer automobilinė kėdutė BABY-SAFE 3 i-SIZE + bazė FLEX iSENSE Frost Grey

 • Kraunamos nuotraukos

  Britax Römer automobilinė kėdutė BABY-SAFE 3 i-SIZE + bazė FLEX iSENSE Frost Grey

  Kaina 449 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Unikali autokėdutė su baze Jūsų saugioms ir patogioms kelionėms Vaikams nuo gimimo iki 15 mėn 

 • Išskirtinis geriausių savybių derinys

  Į rinkinį įeina Baby-Safe 3 i-Size kūdikiams nuo gimimo iki 15 mėnesių ir Flex Base iSense. Kiekvienas komponentas atitinka i-Size saugos standartą.

  iSense sistema siūlo keletą pažangių funkcijų. Vienas iš jų – kiaušinio suderinamumas su beveik visų turimų vežimėlių važiuokle. Ir tada yra 180° pasukimas kartu su padėties nustatymu. Kiaušinių sukimosi ir padėties derinys yra visiškai unikalus.

  Baby-Safe 3 i-Size – jauki saugumo sala Jūsų mažiesiems

  Baby-Safe 3 i-Size gali būti naudojamas vaikams nuo gimimo iki 15 mėnesių. Automobilyje jis gali būti tvirtinamas arba automobilio saugos diržais, arba idealiu atveju su Flex base iSense. Pastarajame, atsižvelgiant į prievolę vežti vaikus iki 15 mėnesių atgal atgręžtoje padėtyje, yra saugos užraktas, leidžiantis sėdynę pasukti tik 180° į įėjimo padėtį ir iš jos. Pagrindas taip pat leidžia lengvai atlošti sėdynę į 6 skirtingas pozicijas, įskaitant gulimą. Taip kai kuriuose automobiliuose netinkamai pakreipus kėdutę vaiko galva nenukris.

  Automobilinėje kėdutėje Baby-Safe 3 i-Size ne tik užtikrinsite maksimalų kūdikio saugumą, bet ir jaukią bei patogią aplinką. Patentuotas jo mechanizmas leidžia reguliuoti ergonomišką padėtį pagal vaiko ūgį. Tai skatins sveiką vystymąsi. Vaikui augant, reguliuodami galvos atramą galite padidinti vietos sėdynėje. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – minkštai paminkštintas naujagimio įdėklas ir aukščiausios kokybės užvalkalai iš minkštesnio nei anksčiau audinio taip pat prisidės prie patogios sėdėjimo patirties.

  Keliaujančios mamos dažnai naudojasi automobiliu kartu su vežimėliu. Štai kodėl gera žinia, kad naudojant adapterius „Baby-Safe 3 i-Size“ galima montuoti beveik prie visų tipų važiuoklės. Tai suteikia tėvams precedento neturinčią pasirinkimo laisvę.

  „Flex Base iSense“ yra tinkamų „iSense“ nuotykių pagrindas

  Flex bazė iSense tinka ne tik naudoti su Baby-Safe 3 i-Size, bet ir su Baby-safe iSense bei Dualfix iSense tęstinumo automobiline kėdute. Tai leidžia juos greitai ir lengvai pakeisti. Sėdynę galima lengvai įstatyti ir išimti į pagrindą vienu paspaudimu. Pagrindo pasukimo funkcija taip pat leidžia pasukti kėdutę link automobilio durelių, todėl vaiką lengviau įsodinti į kėdutę ir prisegti diržais.

  Automobiliuose su atlenktomis sėdynėmis vaiko galva kėdutėje lengvai pakrypsta į priekį. Štai kodėl su Flex Base iSense galite reguliuoti sėdynės pasvirimą iki 6 skirtingų padėčių. Prieš montuodami sėdynę, nustatote teisingą kampą. Tai suteikia jūsų kūdikiui geriausią saugumo ir komforto derinį. 

  Svarbi pagrindo dalis yra atraminė koja, kuri suteikia papildomo stabilumo. Kad montavimas būtų saugus, sureguliuokite jį taip, kad jis atitiktų jūsų automobiliui tinkamiausią aukštį. Garsinis signalas patvirtina, kad atraminė koja tinkamai pritvirtinta. Kartu su saugos lanku ir Pivot Link sistema atraminė kojelė sumažina apsivertimą ir sukimosi judesius bei dar labiau sumažina vaiko judėjimo į priekį jėgą avarijos atveju. Tai labai padeda apsaugoti vaiką.

  Trumpai apie automobilio sėdynės ir pagrindo privalumus

  - Saugi automobilinė kėdutė vaikams nuo 0-15mėn/80cm
  - Atitinka i-Size standartą
  - Unikalus daugelio naudingų parametrų derinys
  - Patentuota ergonomiška gulėjimo padėtis
  - Suderinamas su visais vežimėliais su Maxi-Cosi priedu
  - Pagrindas suderinamas su Baby-safe iSense, Baby-safe 3 i-size ir Dualfix iSense automobilinėmis kėdutėmis
  - Antiblokavimo saugos spyna vaikams iki 15 mėn
  - Garsinis indikatorius, rodantis teisingą kojų atramos įrengimą
  - Išplečiama erdvė kojoms
  - Labai lengva išimti kiaušinį tik viena ranka
  - Baby-safe 3 i-Size patvirtintas kelionėms lėktuvu
  - Užvalkalai lengvai nuimami ir skalbiami 30 °C temperatūroje