Britax Römer automobilinė kėdutė Baby-Safe 3 i-Size, Frost Grey

 • Kraunamos nuotraukos

  Britax Römer automobilinė kėdutė Baby-Safe 3 i-Size, Frost Grey

  Kaina 219 
  239  Sutaupykite 20 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Unikali automobilinė kėdutė Jūsų saugioms ir patogioms kelionėms Vaikams nuo gimimo iki 15 mėn 

 • Išskirtinis geriausių savybių derinys

  Automobilinė kėdutė Baby-Safe 3 i-Size atitinka i-Size saugos standartą ir gali būti naudojama vaikams nuo gimimo iki 15 mėnesių. iSense sistema siūlo keletą pažangių funkcijų. Vienas iš jų – kiaušinio suderinamumas su beveik visų turimų vežimėlių važiuokle. Ir tada yra 180° pasukimas kartu su padėties nustatymu. Kiaušinių sukimosi ir padėties derinys yra visiškai unikalus.

  Baby-Safe 3 i-Size – jauki saugumo sala Jūsų mažiesiems

  Baby-Safe 3 i-Size gali būti naudojamas vaikams nuo gimimo iki 15 mėnesių. Automobilyje jis gali būti tvirtinamas arba automobilio saugos diržais, arba idealiu atveju su Flex base iSense (nepridedamas). Atsižvelgiant į reikalavimą vežti vaikus iki 15 mėnesių atgal atgręžtoje padėtyje, sėdynėje yra saugos užraktas, leidžiantis sėdynę pasukti tik 180° į įėjimo padėtį ir iš jos. Pagrindas taip pat leidžia lengvai atlošti sėdynę į 6 skirtingas pozicijas, įskaitant gulimą. Taip kai kuriuose automobiliuose netinkamai pakreipus kėdutę vaiko galva nenukris. Šis pasukimo ir atlošimo derinys yra visiškai unikalus Egg.

  Mamos kelyje dažnai naudojasi automobiliu kartu su vežimėliu. Štai kodėl gera žinia, kad naudojant adapterius „Baby-Safe 3 i-Size“ galima montuoti beveik prie visų tipų važiuoklės. Tai suteikia tėvams precedento neturinčią pasirinkimo laisvę.

  Automobilinėje kėdutėje Baby-Safe 3 i-Size ne tik užtikrinsite maksimalų kūdikio saugumą, bet ir jaukią bei patogią aplinką. Patentuotas jo mechanizmas leidžia reguliuoti ergonomišką padėtį pagal vaiko ūgį. Tai padės palaikyti sveiką vaiko vystymąsi. Vaikui augant, reguliuodami galvos atramą galite padidinti vietos sėdynėje. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – minkštai paminkštintas naujagimio įdėklas ir aukščiausios kokybės užvalkalai iš minkštesnio nei anksčiau audinio taip pat prisidės prie patogios sėdėjimo patirties.

  Trumpai apie automobilio sėdynės pranašumus

  - Saugi automobilinė kėdutė vaikams nuo 0-15mėn/80cm
  - Atitinka i-Size standartą
  - Unikalus daugelio veikimo ir saugos funkcijų derinys
  - Patentuota ergonomiška gulėjimo padėtis
  - Suderinamas su visais vežimėliais su Maxi-Cosi priedu
  - Diržo arba pagrindo tvirtinimas su Flex base iSense moduline sistema
  - Patvirtinta kelionėms lėktuvu
  - Užvalkalai lengvai nuimami ir skalbiami 30 °C temperatūroje 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija