Britax Römer automobilinė kėdutė BABY-SAFE iSense, Fossil Grey

 • Britax Römer automobilinė kėdutė BABY-SAFE iSense, Fossil Grey

  Kaina 299 
  349  Sutaupykite 50 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Automobilinė kėdutė Baby-Safe iSense yra išmaniausias sprendimas patogiai ir saugiai keliauti. Vaikams nuo gimimo iki 15 mėn. 

 • Baby-Safe iSense automobilinė kėdutė

  Automobilinė kėdutė Baby-Safe iSense yra išmaniausias sprendimas patogiai ir saugiai keliauti. Vaikams nuo gimimo iki 15 mėn.
  Tai dar niekada nebuvo padaryta! Išmanusis iSence asortimentas scenoje!

  Britax Römer kuria ir gamina automobilines kėdutes vaikams nuo 1966 m. Ji yra viena iš pasaulio lyderių saugos srityje. Dabar jie pristato jums naują, unikalią kelionių sistemą „iSense“, kuri atitinka dar didesnio saugumo, patogesnio valdymo ir smagiau keliauti su vaikais, nei kada nors įsivaizdavote!

  iSense modulinė sistema = saugumo sala jūsų mažiesiems
  Baby-Safe iSense automobilinė kėdutė atitinka i-Size saugos standartą ir gali būti naudojama vaikams nuo gimimo iki 15 mėnesių. iSense sistema siūlo keletą pažangių funkcijų. Vienas iš jų – kiaušinio suderinamumas su beveik visų turimų vežimėlių važiuokle. Ir tada yra 180° pasukimas kartu su padėties nustatymu. Kiaušinių sukimosi ir padėties derinys yra visiškai unikalus. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „iSense“ asortimentas gali pasigirti nauja revoliucine funkcija – išmaniųjų žibintų rinkiniu, kuris padidins jūsų komfortą ir saugumą.

  Už laimingą ir sveiką kūdikį
  Baby-Safe iSense automobilinė kėdutė automobilyje tvirtinama arba automobilio saugos diržais, arba idealiai su Flex baze iSense. Atsižvelgiant į reikalavimą vežti vaikus iki 15 mėnesių atgal atgręžtoje padėtyje, sėdynėje yra saugos užraktas, leidžiantis sėdynę pasukti tik 180° į įėjimo padėtį ir iš jos. Pagrindas taip pat leidžia lengvai atlošti sėdynę į 6 skirtingas pozicijas, įskaitant gulimą. Taip kai kuriuose automobiliuose netinkamai pakreipus kėdutę vaiko galva nenukris. Šis pasukimo ir atlošimo derinys yra visiškai unikalus Egg.
   
  Išmanūs sprendimai saugioms ir patogioms kelionėms
  Mamos kelyje dažnai naudojasi automobiliu kartu su vežimėliu. Štai kodėl gera žinia, kad naudojant adapterius Baby Safe iSense galima pritvirtinti prie beveik visų tipų važiuoklių. Tai suteikia tėvams precedento neturinčią pasirinkimo laisvę.

  Kelių eisme dažnai pavojinga judėti su vežimėliu-kiaušiniu, ypač esant sudėtingoms apšvietimo sąlygoms. Štai kodėl „Baby Safe iSense“ yra su išmaniųjų LED lempučių rinkiniu. Pora šių saugos ir montavimo lempučių automatiškai įsijungia, jei nešiojate lopšį tamsioje aplinkoje. Vaikščiodami, išvykdami ar automobilių stovėjimo aikštelėje galite be rūpesčių judėti net vakare, prietemoje ir tamsoje.

  Tai veikia taip, kad kai sėdynė nuimama nuo pagrindo, apatinė žibintų pora automatiškai įsijungia ir lieka įjungta net ir pritvirtinus sėdynę prie vežimėlio važiuoklės. Tai užtikrina, kad jau aiškiai matote iš tolo ir taip pat matote kelią. Kai jūs ir kiaušinis pasieksite apšviestą vietą, sėdynės apšvietimas automatiškai išsijungs. Tai taip pat yra patikimas indikatorius, kad kiaušinis tvirtai pritvirtintas prie pagrindo, nes tuo metu šviesos automatiškai išsijungs. Be to, vairuojant netrukdys ryškus LED apšvietimas.

  Tada yra kita žibintų pora, kuri atlieka kitą funkciją. Šiltos, silpnos sėdynės šviesos užtikrina, kad visada matysite, ką veikia jūsų kūdikis. Šviesos taip pat padės lengviau pririšti kūdikį automobilio tamsoje. Juose yra reguliuojamas automatinis šviesos jungiklis, kuriame įsijungia šviesos, pririšate kūdikį į kėdutę ir po minutės šviesos išsijungia.

  Viršutinį ir apatinį apšvietimą taip pat galima valdyti rankiniu būdu iš abiejų pusių. Šviesas galima įjungti ir išjungti ilgai paspaudus ir reguliuoti jų intensyvumą 3 etapais. Viršutinių žibintų apšvietimas yra nuo silpniausio iki ryškiausio. Apatinių žibintų atveju yra atvirkščiai. Taip pat pridedamas 2 m USB laidas, kuris įkrauna lemputes maždaug per 4 valandas. Visiškai įkrautos lemputės veiks maždaug 18 valandų. Taigi naujoviška iSense sistema suteikia jums didesnį komfortą ir naujas judėjimo galimybes. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija