Carrello Bravo Plus 2023 Lake Blue

 • Carrello Bravo Plus 2023 Lake Blue

  Kaina 269 
  299  Sutaupykite 30 

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Patogus ir stilingas

  Gamintojas
  Carrello
 • Naujasis Carrello Bravo Plus 2023 sulaukė ilgai lauktų dizaino pakeitimų ir funkcijų!

  Gaubtas pagamintas iš daugiasluoksnės tekstilės. Gaubtas pagamintas iš sluoksniuotos tekstilės. Be naujų spalvų, pasikeitė ir vežimėlio tekstilės tekstūra. Neliksite abejingi kilniam matiniam audinio blizgesiui, tankesniam pynimui, be to, turintis vandenį atstumiantį efektą ir apsaugą nuo UV spindulių (upf 50).

  Vežimėlis Bravo Plus 2023
  Klimato langas įgavo elegantišką formą ir padidino dydį. Galima reguliuoti lango atsidarymo laipsnį. Šaltuoju metų laiku užsegamas sandariu atvartu su užtrauktuku.

  Mechaninis atlošo reguliavimas trijose padėtyse, įskaitant "gulimą". Atlošo pasvirimas nustatomas į tris pozicijas, naudojant mygtukų mechanizmą atlošui pakelti. Tinklelį nuo uodų, kaip visada, rasite „slaptoje“ kišenėje po kojų atrama.

  Vežimėlis Bravo Plus 2023
  Norėdami sulankstyti vežimėlį, tiesiog nuimkite apsauginį fiksatorių, nukreipkite rankeną į priekį ir pakelkite Bravo už specialios rankenos.

  Kojų atrama dabar yra vientisa, pagaminta iš patvaraus plastiko. Metalinis lankas išraiškingai pabrėžia vežimėlio gaubto formą, prisideda prie patikimo gobtuvo fiksavimo Jums patogioje padėtyje. Plastikiniai buferio tvirtinimai prie vežimėlio rėmo buvo pakeisti metaliniais.

  Visa tekstilė, įskaitant krepšelį, be didelių pastangų išimama skalbimui.

  Vežimėlis Bravo Plus 2023
  Tvirtas aliuminio rėmas su patvaria kombinuota danga (polimerizacija Total Black + Black Hrom) džiugins ne tik savo patikimumu ir ergonomika, bet ir reprezentatyviu, elegantišku dizainu.

  Sulenktas vežimėlis išlaiko vertikalią padėtį ir užsifiksuoja nuo atsitiktinio išsiskleidimo.

  Namuose ir automobilio bagažinėje neužima daug vietos.

  Vežimėlis Bravo Plus 2023
  Dėvėjimui atsparūs guminiai ratai su tvirtu protektoriumi, priekiniai ratai dabar aprūpinti automatine fiksavimo sistema „tiesioje“ padėtyje.

  Vežimėlis Bravo Plus 2023
  Padidintas ratų skersmuo ir pakeistas guminių padangų aukštis, kad jos būtų minkštesnės, todėl jos veiksmingiau sugeria kelio dangos nelygumus.

  Reaguojantis dvigubas stabdys ir minkšta spyruoklinė amortizacija ant kiekvieno rato.

  Gaminio specifikacijos ir priedai
  Išskleistas dydis, PxPxA
  92x56х108 cm
  Sėdynės dydis, PxPxD
  92х36х22 cm
  Vežimėlio svoris
  11,5 kg
  Maksimali apkrova
  22 kg 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija