Espiro Husky 2023 03 Blue Iceberg 2in1 Universalus vežimėlis

 • Espiro Husky 2023 03 Blue Iceberg 2in1 Universalus vežimėlis

  Kaina 629 
  699  Sutaupykite 70 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Padidintas lopšiukas, pravažus, erdvus ir uždaras vežimėlis, visi 4 ratai pripučiami 

  Gamintojas
  Espiro
 • Kai gimsta kūdikis, labai daug kas pasikeičia. Žinome, koks svarbus tėvams vaiko saugumas ir patogumas. Būtent todėl sukūrėme visiškai naują, erdvų ir kartu lengvą lopšį. Jis itin jaukus ir minkštas, todėl yra saugi vieta keliauti ir gerai išsimiegoti.  

  Elegantiškas ir stilingas rėmas su paprastu sulankstymu, reguliuojama rankena galėsite pritakyti kad tėvialiams būtų patogu, at lopšiulo sumontuoti atšvaitukai kas padidins Jūsų saugumą keliaujant, didelis ir uždaras lopšiukas puikiai apsaugos nuo saulės, vėjo ar šalčio. Lopšyje ir sportinėje dalyje yra integruotos apsaugos nuo uodų.

  Važiuoklė lendvai susilanksto su sportine dalimi kartu, bet tik įvieną pusę. Parduodamas kaip 2in1, galima atskirai įsigyti adapterius kėdui ir kėdutę turi sudarys 3in1 komplektuką.

   

  Komplektas, praktiškai viską turi ko gali prireikti.:

  Važiuoklė, lopšys, sportinė dalis, mamos rankinė, lietaus apsaga, sportinuko kojų užklotukas, žieminis miegmaišiukas, sportinio įkoltukas, kavos puodelio laikiklis, pervystimo paklotukas, maistelio termo puodelio įdėklas, pledukas, žieminės pirštinės.

   

  Duomenys.:

  Tik važiuoklė - 9.2kg

  Lopšiukas - 5,1kg

  Sportinė dalis - 5,7kg

  Priekiniai ratai - 21cm

  Galiniai ratai - 29cm

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija