Espiro Husky 2023 17 Graphite Windy 2in1 Universalus vežimėlis

  • Kraunamos nuotraukos

    Espiro Husky 2023 17 Graphite Windy 2in1 Universalus vežimėlis

    Kaina 699 
    Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

    Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

    Į krepšelį 

    Padidintas lopšiukas, pravažus, erdvus ir uždaras vežimėlis, visi 4 ratai pripučiami 

  • Kai gimsta kūdikis, labai daug kas pasikeičia. Žinome, koks svarbus tėvams vaiko saugumas ir patogumas. Būtent todėl sukūrėme visiškai naują, erdvų ir kartu lengvą lopšį. Jis itin jaukus ir minkštas, todėl yra saugi vieta keliauti ir gerai išsimiegoti.  

    Elegantiškas ir stilingas rėmas su paprastu sulankstymu, reguliuojama rankena galėsite pritakyti kad tėvialiams būtų patogu, at lopšiulo sumontuoti atšvaitukai kas padidins Jūsų saugumą keliaujant, didelis ir uždaras lopšiukas puikiai apsaugos nuo saulės, vėjo ar šalčio. Lopšyje ir sportinėje dalyje yra integruotos apsaugos nuo uodų.

    Važiuoklė lendvai susilanksto su sportine dalimi kartu, bet tik įvieną pusę. Parduodamas kaip 2in1, galima atskirai įsigyti adapterius kėdui ir kėdutę turi sudarys 3in1 komplektuką.

     

    Komplektas, praktiškai viską turi ko gali prireikti.:

    Važiuoklė, lopšys, sportinė dalis, mamos rankinė, lietaus apsaga, sportinuko kojų užklotukas, žieminis miegmaišiukas, sportinio įkoltukas, kavos puodelio laikiklis, pervystimo paklotukas, maistelio termo puodelio įdėklas, pledukas, žieminės pirštinės.

     

    Duomenys.:

    Tik važiuoklė - 9.2kg

    Lopšiukas - 5,1kg

    Sportinė dalis - 5,7kg

    Priekiniai ratai - 21cm

    Galiniai ratai - 29cm