EXPO - Espiro Only Way Graphite Anthracite 2023 Sportinukas

 • EXPO - Espiro Only Way Graphite Anthracite 2023 Sportinukas

  Kaina 339 
  399  Sutaupykite 60 

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Puikus lengvas, besikeičiančiomis pusėmis ir kompaktiškas sportinis vežimėlis 0-22kg

  Gamintojas
  Espiro
 • Espiro Only Way

  Kompaktiškas daugiafunkcis vežimėlis, tinkantis visam vežimėlio naudojimo laikotarpiui (iki 22 kg), kurio nereikia keisti mažesniu vežimėliu. Su lengvu aliuminio rėmu ant 4 gelinių ratų su pilna pakaba Lengva sportinėdalis kurią galima pritvirtinti į abi puses.  


  Espiro Only vežimėlis yra nauja lengvų kompaktiškų daugiafunkcinių vežimėlių kategorija. Sukurta tarnauti tėvams ir vaikams pirmus 4 gyvenimo metus, nereikalaujant jo pakeisti lengviau naudojamu vežimėliu.

  Itin kompaktiškas rėmas su geliniais ratais.

  „Tik“ vežimėlio rėmas skirtas tarnauti tėvams ir vaikams iki 4 metų. Kad vežimėlis būtų kuo lengviau naudojamas, rėmas pagamintas iš lengvo aliuminio ir vos spustelėjus riešą susilanksto iki minimalaus dydžio, todėl jį vienodai lengva nešioti ir laikyti lygioje arba vertikalioje padėtyje. Jis sveria tik 7 kg. Jame yra 4 pripučiami ratai ir padangos su protektoriais, užtikrinančiais puikų sukibimą. Visi ratai turi amortizatorių, o priekiniai ratai visiškai sukasi ir yra užrakinami. Itin erdviame krepšelyje telpa daug priedų, o užsegamas dangtelis neleidžia jiems iškristi.

  Daugiafunkcinis sportinukas,

  Kai jūsų kūdikis pradeda sėdėti ir stebėti pasaulį, jam reikia vežimėlio su saugia ir patogia sėdyne. Naudojant tik espiro, sėdynę galima pritvirtinti abiem kryptimis: į priekį arba atgal. Dažnai pasivaikščiojimų metu matydami tėvelius mažyliai jaučiasi saugūs, o užaugę labiau domisi supančiu pasauliu. Kojų atrama, atlošas, kabina ir dirželiai yra pilnai reguliuojami, juos galima greitai ir lengvai priderinti prie augančio vaiko poreikių. Atlošą galima reguliuoti į plokščią padėtį. Stovas turi papildomą pločio prailginimą, didelius vėdinimo langus ir tinklelį nuo uodų. Svarbu tėvams – ši daugiafunkcė kėdutė sveria tik 4 kg.

   

  Komplekte;

  Važiuoklė,

  Sportinio sėdynė, su integruota apsauga nuo uodų.

  Kojų užklotukas,

  Kavos puodelio laikiklis

   

  Matmenys.;

  Tik važiuolė 7kg

  Sportinukas - 4kg

  Priekiniai ratai - 17,5cm, galimiai ratai 25,5cm.  

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija