EURO-CART SPIN DENIM Sportinukas

 • EURO-CART SPIN DENIM Sportinukas

  Kaina 159 
  179  Sutaupykite 20 

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Tikrai skirtas kelionėms, turi supakavimo krepšį komplekte. 

  Sveriam tik 5.9kg

 • Modernus vežimėlis su daug įdomių sprendimų!
  SPIN yra lengviausias vežimėlis EURO-CART asortimente ir sveria tik 5,9 kg, todėl tai yra vienas lengviausių vežimėlių rinkoje. Nepaisant tokio mažo svorio, SPIN yra labai patvarus „vežimėlis“, puikiai sugeriantis tiek galinių, tiek priekinių ratų amortizaciją. Jei ieškote vežimėlio, kuris puikiai tiktų keliaujant automobiliu ar lėktuvu, SPIN bus puikus pasirinkimas. Viena ranka sulankstoma sistema ir praktiškas transportavimo dangtelis nustebins savo funkcionalumu ir naudojimo paprastumu.

  SPIN praktiškai visiškai nereikalauja priežiūros. Išpakavus jį iš kartono, jis yra paruoštas naudoti ir jo nereikia surinkti. Kurdami jį norėjome sukurti tobulą vežimėlį miesto džiunglėms ir tikime, kad šis efektas buvo pasiektas 100%. Taip pat pasirūpinome saugumu, be kita ko, dėl naujoviško apsauginio užtvaro, kuris taip pat yra papildoma laiptelių apsauga. Užtvaras padengtas neftalatine TPR medžiaga, atsparia įkandimams.

  Dėl SPIN vežimėlio dizaino jis atrodo itin išskirtinai. Itin lengvas rėmas pagamintas iš itin blizgaus poliruoto aliuminio, kuris kartu su rankomis siūtomis odinėmis rankenomis suteikia elegantišką išvaizdą.

  Techniniai duomenys - matmenys (cm):
  Išskleistas su ratukais:
  75 x 44 x 103
  Sulenktas su ratukais:
  44 x 31 x 60
  Sulankstytas be ratų:
  96 x 30 x 32
  Sėdynės plotis:
  31
  Atlošo aukštis:
  46
  Sėdynės gylis:
  21
  Kojos atramos ilgis:
  17
  Rato skersmuo (priekyje / gale):
  12/14 

  Svoris 5.9kg

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija