PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS

 • Jeigu Jūsų prekė sugedo garantinio laikotarpio metu, mūsų parteriai ją suremontuos nemokamai – Jums reikia pateikti prekės pirkimo dokumentą ir gedimo aprašymą.

  Pirkimo dokumentą (kasos čekį, sąskaitą faktūrą) gaunate kartu su įsigyjama preke arba el. paštu, kai gauname Jūsų apmokėjimą už įsigyjamą prekę.

  Garantija nėra taikoma:*

  prekėms, kurios turi mechaninių pažeidimų, ardymo žymių;
  prekėms, kurios buvo naudojamos ne pagal paskirtį;
  prekėms, kurių gedimai atsirado dėl pirkėjo kaltės;
  prekėms su pažeistais serijiniais lipdukais;
  prekėms, kurios buvo remontuojamos neįgaliotame gamintojo servise;
  kai gedimas atsiranda dėl aplinkos veiksnių (audros, lietaus ir pan.), Force majeure (gaisro, potvynio) ar atsitiktinių išorės veiksnių poveikio (įtampos šuolio ir pan.);
  jeigu gedimas atsiranda dėl į įrenginio vidų patekusių skysčių, daiktų ir pan.;
  jei pirkėjas nepateikia pirkimo dokumento (sąskaitos faktūros, čekio);
  gedimams atsiradusiems dėl neoriginalių priedų naudojimo;
  susidėvinčioms detalėms (laidai, jungtys, akumuliatoriai, laikikliai, guoliai, padangos,ratai ir t.t.);
  autokėdučių, vežimėlių ar kitų daiktų audiniams, išorinėms medžiagoms;
  *Garantijos apribojimo arba netaikymo nuostatos suderintos su LR Civilinio kodekso 6.333 str. 3 dalimi.

  Jei Jūsų prekė garantinio laikotarpio metu sugedo nepataisomai dėl gamintojo kaltės (nekokybiška prekė), tokiu atveju iš autorizuoto aptarnavimo centro Jūs gausite pažymą, kurią pateikus mūsų parduotuvėje su pirkimo dokumentu, turite teisę prašyti pakeisti sugedusią prekę į kitą tokią pačią prekę.

  Jei Jūsų prekė garantinio laikotarpio metu sugedo dėl gamintojo kaltės (nekokybiška prekė), tačiau ją įmanoma suremontuoti, tokiu atveju nemokamai bus pašalinti daikto trūkumai (pataisytas daiktas).

  Dėl garantinio aptarnavimo Jūs turite tiesiogiai kreiptis į Drambliukas - vaikiška technika parduotuvę. Pardavėjas parduotuvėje priima gaminį garantiniam aptarnavimui.

  Atkreipkite dėmesį, kad:

  Suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantijos terminas skaičiuojasi nuo pirminės prekės įsigijimo datos.
  Remiantis LR Civilinio kodekso 6.335 str. pažymime, jog tuo atveju, kai pirkėjas negali naudotis daiktais, kuriems yra nustatytas kokybės garantijos terminas, dėl nuo pardavėjo priklausančių kliūčių, garantijos terminas neskaičiuojamas tol, kol pardavėjas tas kliūtis pašalina, o garantijos terminas pratęsiamas tokiam laikui, kurį pirkėjas negalėjo daikto naudotis dėl trūkumų, jeigu pirkėjas tinkamai pranešė pardavėjui apie pastebėtus trūkumus ir jeigu ko kita nenustatyta pirkimo-pardavimo sutartyje.
  Visas išlaidas, susijusias su prekės transportavimu į garantinį centrą ir iš jo, apmoka Pirkėjas;
  Informacijai, esančiai informacijos nešikliuose, garantija netaikoma. Išlaidos dėl duomenų praradimo ar atstatymo nepadengiamos.