Britax Kidfix III M, Moonlight Blue Automobilinė kėdutė

 • Kraunamos nuotraukos

  Britax Kidfix III M, Moonlight Blue Automobilinė kėdutė

  Kaina 229 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Visiškai naujas komforto lygis Jūsų kūdikiui

  3,5 metų - 12 metų | 15-36 kg 

  Gamintojas
  Britax
 • Patogi, stilinga KIDFIX III M automobilinė kėdutė praplečia populiarių ir sėkmingų KIDFIX automobilinių kėdučių asortimentą. Dėl savo naujo dizaino ir ilgesnės sėdimos vietos jis užtikrina maksimalų komfortą mažiems ir didesniems vaikams – nuo ​​3,5 iki 12 metų – net ilgesnėse kelionėse. Tuo pačiu metu jis taip pat sujungia patikrintas SICT ir SecureGuard saugos funkcijas, kad būtų užtikrintas didžiausias jūsų mažylių saugumas.

  Patogiausia automobilinė kėdutė, kuri auga kartu su vaiku
  KIDFIX III M buvo sukurta kaip patogiausia tokio tipo automobilinė kėdutė rinkoje, o išskirtinė ergonomiška forma užtikrina maksimalų jūsų vaiko komfortą net ilgose kelionėse. Taip yra dėl ilgesnės sėdynės dalies su minkšta priekine dalimi, kuri užtikrina dar patogesnę ir ergonomiškesnę kojų padėtį net ir aukštesniems vaikams. Taip pat platesnis V formos atlošas, kuris ne tik suteikia jaukią kėdutę mažesniems vaikams, bet dar daugiau – auga kartu su vaiku, kiekvieną kartą suteikdamas jam daug erdvės ir komforto.

  Jūsų vaikas visada bus saugus
  Remiantis apdovanojimus pelniusiu KIDFIX asortimentu, KIDFIX III M taip pat turi puikias saugos funkcijas. Jo SecureGuard sistema padeda išlaikyti juosmens diržą optimalioje padėtyje virš vaiko dubens kaulo, o SICT technologija užtikrina aukščiausios klasės apsaugą nuo šoninio smūgio. Šios funkcijos kartu su didelėmis šoninėmis plokštėmis užtikrina visapusišką jūsų kūdikio apsaugą.

  Nepamirškite elegancijos ir stiliaus
  Dėl savo naujo modernaus dizaino ir juodo korpuso KIDFIX III M atrodo daugiau nei puikiai bet kurioje transporto priemonėje. Stilingas užvalkalas taip pat papildo bendrą įspūdį, suteikiant sėdynei sportišką išvaizdą. Visiškai suprojektuotas, sukurtas ir pagamintas Vokietijoje, KIDFIX III M užtikrina, kad jūsų vaikas keliaus ne tik saugiai, bet ir stilingai.