Lovytė IWO pilka 120x60

 • Kraunamos nuotraukos

  Lovytė IWO pilka 120x60

  Kaina 209 

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  120x60 su stalčiumi

 • Pušies mediena parenkama jau pjovimo stadijoje lentpjūvėje, todėl pas mus ji atkeliauja tik su pirmąja rūšimi. Kitą atrankos etapą atlieka mūsų patikimi žmonės, dirbantys medienos technologais, kurie labai kruopščiai atrenka tobulus elementus, kad sukurtų apsauginius turėklus, lovytės dugną ir šoną.

  „Dantys“ ant lovos šono:
  Gerai žinome, kokių pomėgių turi dygstantis vaikas, ir šio elgesio pakeisti negalime. Viskas, ką galime padaryti, tai suteikti tėvams pasitikėjimo, kad lova tarnaus ilgus metus ir tarnaus ateities kartoms.

  Apsauginis barjeras:
  Daugelis gimnastų ar akrobatų galėtų pavydėti sudėtingų pozų, kuriose miega kelerių metų vaikai. Vaizdas, kai vaikas miegodamas klūpo, kojos ant grindų ar pasisuko 180 laipsnių kampu, daugelio tėvų nestebina. Užtvara puikiai atliks savo vaidmenį ir suteiks apsaugą miego metu mažam ikimokyklinukui. Tinkamas aukštis ir švelniai suapvalinti laipteliai užtikrins saugų miegą didžiausiems smuikams. Parduodama kartu su lovele, sutaupysite daug laiko ir pinigų, nes tėvai nėra priversti ieškoti dažnai neoriginalių ir netinkamų gaminių. Toks patikrintas barjeras kartu su 3 taškų surinkimu puikiai apsaugo vaiką miego metu.

  Lovos pusė:
  Pagaminta iš 100% pušies medienos iš Lenkijos miškų.

  Lovos apačia:
  Tarp dugno lentjuosčių yra laisvų tarpų, kurių dėka oras gali cirkuliuoti visą laiką. Lengva oro cirkuliacija čiužinyje, visų pirma, išlaikys jo higieną ir išsaugos jo savybes. Pagaminta iš 100% pušies medienos iš Lenkijos miškų. Šis elementas yra bene labiausiai veikiamas apkrovų. Intensyvūs žaidimai lovytėje turi vykti be staigmenų, todėl pasirūpinome, kad dugnas išsilaikys ilgus metus. Mūsų sprendimas panašus į naudojamą šonuose, kur juostelės įkomponuojamos į tam skirtą angą, o sujungimas atliekamas klijais ir kabėmis. 

  Lova IWO buvo sukurta grafito spalvos, kurios dėka ji puikiai tiks tiek mergaitės, tiek berniuko kambaryje. Vaikiška lovelė puikiai tiks skandinavišku stiliumi dekoruotame interjere, kur pagrindinės spalvos yra grafitas arba smėlio spalvos. Spalvingo interjero atveju lovos grafito spalva puikiai dera prie įvairiaspalvio kambario.

  Lovytė pagaminta iš lenkiškos medienos
  Esame Lenkijos įmonė ir rūpinamės, kad baldams gaminti naudotume Lenkijos miškų medieną. IWO lovelė buvo pagaminta iš 100% pušies medienos. Mediena, kurią naudojame baldams gaminti, iš anksto atrenkama pjovimo lentpjūvėje. Dėl to į mūsų gamyklą tiekiama tik geriausia pirmos klasės mediena. Kitas atrankos etapas – mūsų medienos technologai atrenka geriausius pušies medienos elementus, kurie bus naudojami IWO lovai gaminti.

  Kurdami IWO lovą, rūpinamės aukščiausiais saugos standartais. Dažai, kuriais lakuojama IWO lova, yra aukštos kokybės ekologiški vandens dažai, turintys atitinkamus sertifikatus, patvirtinančius jų saugumą.

  Apsauga vyresniems vaikams
  Gamindami savo baldus žinome, kad jie tarnaus ne tik patiems mažiausiems, bet ir vyresniems mažyliams. IWO lova sukurta taip, kad „augtų“ kartu su vaiku. Jis prisitaiko ne tik prie savo ūgio, bet ir prie didėjančio fizinio aktyvumo. IWO lova turi tris dugno reguliavimus ir ištraukiamas pakopas, kad vaikas būtų kuo ilgiau.

  Puikiai žinome, kaip kūdikiai gali užimti skirtingas padėtis miegodami. Turbūt kiekvienas tėvas žino, kad vaikas dažnai gali užmigti pozoje, kuri labiau primena sudėtingas jogos pozas, o ne patogią miego padėtį. Vaikiška lova turėtų būti pritaikyta mažyliui ir dėl jo saugumo miego metu.

  Siekiant užtikrinti šį saugumą vyresniems vaikams, IWO lovoje buvo įrengti apsauginiai turėklai. Jo aukštis ir suapvalinti kraštai sukurti taip, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga.