Lovytė NOAH 120x60

 • Kraunamos nuotraukos

  Lovytė NOAH 120x60

  Kaina 199 

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Stilinga lovytė Jūsų mažyliui

 • Ąžuolo dekoracijos:
  Vaikiškos lovos NOAH kojelės pagamintos iš ąžuolo masyvo, todėl visa kolekcija labai prašmatni. Šį elementą ir rankenas gaminame vietoje.

  Apsauginis barjeras:
  Daugelis gimnastų ar akrobatų galėtų pavydėti sudėtingų pozų, kuriose miega kelerių metų vaikai. Vaizdas, kai vaikas miegodamas klūpo, kojos ant grindų ar pasisuko 180 laipsnių kampu, daugelio tėvų nestebina. Užtvara puikiai atliks savo vaidmenį ir suteiks apsaugą miego metu mažam ikimokyklinukui. Tinkamas aukštis ir švelniai suapvalinti laipteliai užtikrins saugų miegą didžiausiems smuikams. Parduodama kartu su lovele, sutaupysite daug laiko ir pinigų, nes tėvai nėra priversti ieškoti dažnai neoriginalių ir netinkamų gaminių. Toks patikrintas barjeras kartu su 3 taškų surinkimu puikiai apsaugo vaiką miego metu.

  Lovos pusė:
  Pagaminta iš 100% pušies medienos iš Lenkijos miškų.

  Lovos apačia:
  Tarp dugno lentjuosčių yra laisvų tarpų, kurių dėka oras gali cirkuliuoti visą laiką. Lengva oro cirkuliacija čiužinyje, visų pirma, išlaikys jo higieną ir išsaugos jo savybes. Pagaminta iš 100% pušies medienos iš Lenkijos miškų. Šis elementas yra bene labiausiai veikiamas apkrovų. Intensyvūs žaidimai lovytėje turi vykti be staigmenų, todėl pasirūpinome, kad dugnas išsilaikys ilgus metus. Mūsų sprendimas panašus į naudojamą šonuose, kur juostelės įkomponuojamos į tam skirtą angą, o sujungimas atliekamas klijais ir kabėmis.

  Elegantiška NOAH lovelė
  NOAH lovelė yra puikus pasirinkimas tėvams, kurie be patogumo ir saugumo vertina ir unikalų, elegantišką stilių. Lova turi medines kojeles, kurios suteikia papildomos klasės ir leidžia NOAH puikiai atrodyti net stilingiausiuose interjeruose.

  Lova ant kojų taip pat yra komforto garantija valant. Šiuo metu vis dažniau naudojame dulkių siurblius, kurie labai palengvina darbą, ypač mažų vaikų tėvams. NOAH leidžia robotui lengvai išsiurbti grindis ir po lova, nejudinant baldų. Tai neabejotinai turi įtakos patogumui palaikyti higieną, o tai labai svarbu, ypač kūdikiams. 

  Gaminys pagamintas iš 100% medienos
  Jau daugelį metų norėjome, kad mūsų gaminami baldai būtų pagaminti iš 100 % medienos. Kurdami NOAH lovelės šonus ir dugną, naudojome aukščiausios klasės pušies medieną. Pirmoji mūsų baldų gamybai naudojamos medienos atranka vyksta lentpjūvėje, pjaunant medieną. Tada renkamės tik aukščiausios kokybės medžiagas, kurias toliau apdorojame. Antrą atranką atlieka mūsų medienos technologai, kurie daugiausia dėmesio skiria tik geriausių elementų panaudojimui baldų gamyboje mūsų mažiausiems klientams.

  Lovos NOAH kojelės gaminamos mūsų dirbtuvėse iš patvarios ir tvirtos medžiagos – ąžuolo. Ąžuolo masyvas daro baldą itin stilingą. Lovos kojelės taip pat yra mūsų studijoje pagamintas elementas.

  NOAH vaikiška lovelė – gaminys ilgus metus
  Mes projektuojame savo baldus, kad tarnautume klientams ilgus metus. Dėl šios priežasties NOAH lova yra trijų lygių lovelės dugno aukščio (28 cm, 43 cm, 58 cm) ir gali „augti“ kartu su vaiku.

  Kad gaminys tarnautų kuo ilgiau, svarbu ir jo pagaminimo kokybė. Lova NOAH pagaminta iš 100% medienos, todėl tai itin tvirtas baldas. Įsigiję NOAH lovą galite būti tikri, kad ji tarnaus jūsų kūdikiui ilgus metus, o galbūt ir kitiems žmonėms tai bus naudinga, nes bus mažiau atliekų.

  NOAH lovos saugumas
  Mūsų dizaineriai puikiai žino, kokie mobilūs gali būti mažieji. Taip pat žinome, kaip miegant gali užimti kūrybines pozicijas. Atsižvelgiant į jų patogumą ir saugumą, NOAH lovoje yra apsauginis turėklas, kuris apsaugo vaiką nuo iškritimo. Ikimokyklinukas miegodamas gali būti labai mobilus, o mes norime, kad mažylis, miegantis NOAH lovelėje, būtų kuo saugesnis. Dėl to tėvai taip pat gali gerai išsimiegoti.

  Užtvara buvo sukurta siekiant užtikrinti aukščiausią saugos lygį. Turėklų aukštis ir švelniai suapvalinti laipteliai yra skirti apsaugoti vaiką nuo iškritimo iš lovos, net ir tuo atveju, kai vaikas yra užimtas. Kurdami savo baldus visada laikome saugumo ir patogumo.