Maitinimo kėdutė CAM Pappananna II Col.257

 • Kraunamos nuotraukos

  Maitinimo kėdutė CAM Pappananna II Col.257

  Kaina 15590
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Minimalistinę ir modernią valgomojo kėdutę Pappananna II galite naudoti nuo kūdikio gimimo iki 15 kg. 

 • Maitinimo kėdė nuo gimimo iki 15 kg
  Minimalistinę ir modernią valgomojo kėdutę Pappananna II galite naudoti nuo kūdikio gimimo iki 15 kg. Puikiai prisitaiko prie kūdikio augimo, nes atlošą galima nustatyti 4 pozicijomis ir 8 padėtyse reguliuoti aukštį. Tai leidžia lengvai paversti aukštą kėdutę naujagimiams nuo 0 iki 9 kg į maitinimo kėdutę. Vėliau, vaikui augant, viena ranka galėsite patogiai paversti jį klasikine valgomojo kėde. Kojų atrama taip pat reguliuojasi.

  Praktiška ir kartu dizaino kėdė
  Pappananna yra ne tik modernaus minimalistinio dizaino, bet ir labai praktiška. Viena ranka galite valdyti visus tam tikro vaiko amžiaus valdiklius ir nustatymus. Užvalkalas pagamintas iš minkštos, lengvai plaunamos medžiagos. Praktiška savybė – skaitiklis, kurį galima nuimti ir plauti indaplovėje.

  Sulankstoma valgomojo kėdė
  Pappananna kėdė idealiai tinka visiems namų ūkiams. Dėl to, kad jį galima lengvai sulankstyti viena ranka, jis užima mažiausiai vietos ir galite jį išskleisti tik valgio metu. Sulankstytas atskirai.
  Ratai ant užpakalinių kojų taip pat yra praktiški. Saugumu pasirūpins 5 taškų diržas. Pappananna kėdės saugumą ir kokybę patvirtina ir Europos saugos standartai.