Medinė montesori lavinamoji raketa

 • Medinė montesori lavinamoji raketa

  Kaina 3591
  3990 Sutaupykite 399

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Stabilios tvirtos kojos, Montessori elementai, lavinami smulkiosios motorikos įgūdžiai, linksmi elementai kiekvienoje pusėje.

  Gamintojas
  Zopa
 • Ši raketa pagaminta iš kokybiškos sertifikuotos medienos, kuri užtikrina jos patvarumą ir ilgą tarnavimo laiką. Iš pirmo žvilgsnio jis žavi savo erdvės dizainu, kuris pradžiugins ne tik kosmoso mėgėjus, bet ir visus vaikus. Veiklos raketa taip pat yra Montessori žaislas, padedantis lavinti motorinius įgūdžius, erdvinį suvokimą ir pažintinius gebėjimus.

  360 laipsnių smagus mokymasis
  Raketoje yra įvairių žaidimo elementų, kurie linksmins ir mokys jūsų vaikus. Jie gali slysti spalvotais karoliukais zigzago viela labirinte, o tai lavina jų smulkiąją motoriką ir rankų bei akių koordinaciją. Slenkančių pavarų dėka vaikai sužinos priežasties ir pasekmės principą. Jie gali judinti kamuoliukus ant prekystalio, kad galėtų praktikuoti orientaciją erdvėje ir išmokti skaičiuoti.

  Saugi pramoga vaikams
  Šis motorinis žaislas ne tik smagus, bet ir saugus jūsų vaikams. Naudojamos aplinkai nekenksmingos medžiagos, o medinė raketa dažoma vandens pagrindo dažais. Žaislas yra kruopščiai išbandomas vidinėse ir išorinėse laboratorijose, kad atitiktų aukščiausius kokybės ir saugos standartus. Medinė aktyvumo raketa tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms ir pasižymi interaktyviais elementais, kurie patrauks bet kurio vaiko dėmesį. Kiekviena raketos pusė atneša naujus nuotykius ir lavina skirtingus įgūdžius. Judėjimo labirintas padeda vaikams tobulinti akių-rankų koordinaciją, motorinius įgūdžius ir orientaciją erdvėje.

  Su tvirtomis kojelėmis raketa pasižymi dideliu stabilumu, todėl vaikai gali žaisti su žaislu saugiai ir nebijant apvirsti.

  - Tinka vaikams nuo 2 metų ir vyresniems
  - Saugios netoksiškos spalvos
  - Patvari mediena
  - Montessori elementai
  - Įdomūs elementai kiekvienoje pusėje
  - Tvirtos kojos, užtikrinančios stabilumą
  - Puikus dovanų patarimas 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija