Medinis montesori lavinamasis medis

 • Medinis montesori lavinamasis medis

  Kaina 6291
  6990 Sutaupykite 699

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Didelis medinis medis su Montessori elementais, lavina smulkiąją motoriką.

  Gamintojas
  Zopa
 • 360 laipsnių linksmybės

  Medinis Montessori medis yra didelis medinis žaidimų centras su Montessori elementais, skatinančiais vaikų smulkiosios motorikos ugdymą. Šis medis siūlo daugybę žaidimų ir mokymosi galimybių ir yra sukurtas taip, kad su juo vienu metu galėtų žaisti keli vaikai, nes kiekvienoje pusėje yra smagių Montessori elementų. Specialiai sukurta mažų vaikų rankoms, ji pagaminta iš kokybiškos medienos su netoksiškais vandens pagrindo dažais. Jis yra didelis, todėl jūsų mažylis gali stovėti arba atsiklaupti prie jo.

  Smagaus mokymosi pilnas medis
  Vaikai gali linksmintis ir mokytis su šiuo Montessori medžiu. Stumkite, sukite, tyrinėkite, mokykitės spalvų, skaičiuokite, gyvūnus – šios skirtingos žaidimo parinktys ne tik puikiai pramogauja, bet ir lavina motorinius įgūdžius bei mokymąsi. Vaikai lavina rankų ir akių koordinaciją, žaisdami mokosi spalvų ir formų.

  Jis tinka vaikams nuo 24 mėnesių, jį reikia surinkti suaugusiojo. Rekomenduojama reguliariai tikrinti, ar visi varžtai yra tvirtai priveržti. Norėdami išvalyti, tiesiog nuvalykite drėgna šluoste. Šis žaislas yra ne tik puiki priemonė vaiko vystymuisi, bet ir puiki gimtadienio ar Kalėdų dovana.

  - Tinka vaikams nuo 24 mėn
  - Valandos linksmybių
  - Lavina motoriką, rankų ir akių koordinaciją bei vaizduotę
  - Pagaminta iš patvarios medienos ir vandens pagrindo dažų
  - Didelis dydis
  - Įvairių formų ir spalvų
  - Linksmi Montessori elementai kiekvienoje pusėje
  - Leidžia žaisti keliems vaikams vienu metu
  - Puikus dovanų patarimas 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija