Medinis prekystalio rinkinys

 • Medinis prekystalio rinkinys

  Kaina 6651
  7390 Sutaupykite 739

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Didelis medinis žaislas, skatinantis vaizduotę, praktikuojantis socialinį bendravimą, linksmas parduotuvės žaidimas 

  Gamintojas
  Zopa
 • Vaisių ir daržovių kioskas vaikams
  Su šiuo stebuklingu mediniu vaisių ir daržovių stovu sukurkite savo turgų tiesiog savo vaiko kambaryje. Šis autentiškas prekystalis atrodo kaip iš tikro turgaus ir džiugins tiek mergaites, tiek berniukus. Vaikai galės smagiai parduoti gražiai atrodančius vaisius ir daržoves savo mažoje parduotuvėje.

  Turgus pilnas linksmybių
  Medinis kioskas pagamintas iš patvarios medienos ir komplektuojamas su medžiaginiu tentu, kuris suteikia tikros turgavietės pojūtį. Jūsų vaikai gali susikurti savo turgavietę svetainėje arba terasoje, kur galės išplėsti asortimentą su savo mėgstamais mediniais žaislais ir skanėstais.
  Ar jūsų vaikai mėgsta apsipirkti parduotuvėse ir turguose? Su šiuo mediniu kiosku suteikite jiems tą patį malonumą namuose. Dėl patvaraus medinio dizaino ir saugių vandens pagrindo dažų vaikai ir jų draugai gali smagiai praleisti laiką.

  Yra viskas, ko reikia smagiam žaidimui
  Kioskelyje yra lenta, ant kurios vaikai gali kreida užrašyti kainas ir dienos pasiūlymus arba patys nustatyti, ar prekystalis atidarytas, ar uždarytas. Fantazijai ribų nėra, o prekiaujant vaikai patirs daug nuotykių. Prekystalyje yra trys medinės dėžės, kurios atrodo kaip tikros iš žalumynų parduotuvės, ir keli vaisiai ir daržovės iš medžio.

  Į šį prekybinį rinkinį taip pat įeina kartoninės dėžutės su popieriumi patogiam apsipirkimui, svarstyklės, pirkinių sąrašas ir pinigai. Į rinkinį taip pat įeina pomidorai, bulvės, baklažanai, bananai ir kiti vaisiai bei daržovės, tad nieko daugiau pirkti nereikia. Jūsų vaikai gali iš karto pradėti žaisti ir patirti prekybos džiaugsmą.

  - Tinka vaikams nuo 3 metų
  - Skatina vaizduotę, koordinaciją, vaizduotę
  - Moko formų, spalvų, skaičiuoti ir erdvinio suvokimo
  - Pirkinių sąrašas ir pinigai pridedami
  - Pridedamos kartoninės dėžutės
  - Pridedamos svarstyklės
  - Vaisiai ir daržovės
  - Pagaminta iš patvarios medienos
  - Netoksiški dažai
  - 37 vienetai pakuotėje
  - Matmenys 45 × 50 × 21 cm.
  - Leidžia žaisti keliems vaikams vienu metu
  - Skatina sąveiką ir socializaciją, kai vienu metu žaidžia keli vaikai
  - Puiki dovana 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija