Medinis stumdukas su montesori elementais

 • Medinis stumdukas su montesori elementais

  Kaina 6291
  6990 Sutaupykite 699

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Daugiafunkcinis žaislas, interaktyvus skydelis, Montessori elementai, smulkiosios motorikos lavinimas, eisenos lavinimas ir pusiausvyros palaikymas. 

  Gamintojas
  Zopa
 • Žingsnis po žingsnio į atradimų pasaulį!

  Medinė aktyvioji vaikštynė ne tik skatina eisenos lavinimą, bet ir aprūpinta daugybe elementų, lavinančių akies-rankų koordinaciją – Jūsų mažyliui bus labai smagu su vaikštynėle, bet ir palaikys jo psichomotorinę raidą džiugiu ir įtraukiu žaidimu. Interaktyviame skydelyje yra slankiojantis labirintas ir dėlionė, padedanti vaikams atpažinti spalvas, formas ir gyvūnus, kartu skatinant jų kūrybiškumą.

  Per kelias kartas
  Dėl savo patvarumo ir kokybiškos konstrukcijos mūsų medinė vaikštynė tarnaus kelias kartas. Malonios pastelinės spalvos suteikia žaislui švelnumo ir žaismingumo. Pagaminta iš FSC sertifikuotos patvarios medienos be atplaišų, netoksiški vandens pagrindo dažai, tinka vaikams nuo 1,5 metų. Galite būti tikri, kad šis gaminys kilęs iš gerai tvarkomų miškų. Dėl to medinė vaikštynės yra puikus žaismingumo ir tvarumo derinys. Jūsų vaikai ne tik išmoks vaikščioti, bet ir mėgausis linksmybėmis.

  - Ėjimo treniruotė
  - lavinti rankų ir akių koordinaciją
  - Psichomotorinis vystymasis
  - Stumdomas labirintas ir dėlionė
  - Kūrybiškumo skatinimas
  – Išlieka ištisas kartas
  - Puikus dovanų patarimas 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija