Medinis žaislas picerija

 • Medinis žaislas picerija

  Kaina 4491
  4990 Sutaupykite 499

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Lavinantys motorinius ir socialinius įgūdžius, 34 dalys pakuotėje, orkaitė, pjaustymo lenta, meniu, picos ingredientai, picos dėžutė, pinigai, patvari mediena, netoksiški dažai – tai medinis picerijos rinkinys. 

  Gamintojas
  Zopa
 • Visi mėgsta picą
  Medinis picerijos rinkinys yra puikus žaislas mažiesiems virėjams ir picų mėgėjams. Su šiuo 34 dalių rinkiniu vaikai gali susikurti savo piceriją tiesiog savo kambaryje. Skanių picų ruošimo prekystalyje yra visi reikalingi komponentai skaniam patiekalui paruošti ir patiekti.

  Užsisakykite mėgstamą picą
  Masyvus medinis staliukas turės keletą skirtingų dalių, todėl galėsite sukurti savo tobulą picą. Pradėkite nuo tešlos ir mėgaukitės tikra maisto gaminimo patirtimi. Pasirinkite mėgstamus ingredientus, tokius kaip saliamis, sūris, daržovės ar alyvuogės, ir pasiruoškite kepti. Sudedamosios dalys yra užsegtos lipduku ir gali būti pjaustomos naudojant riečiančią medinę picos pjaustyklę. Taip pat yra meniu, iš kurio tėvai gali pasirinkti mėgstamą picą ir leisti savo mažajam picos gamintojui paruošti, supjaustyti, supakuoti ir pristatyti ją pagal pageidavimą.

  Neįkainojamos šeimos akimirkos
  Įneškite į savo namus šviežiai iškeptos picos kvapą ir linksminkitės visai šeimai su mediniu picerijos rinkiniu. Jūsų vaikai taps mažais virėjais ir galės susikurti savo piceriją, kurioje kiekvienas galės susėsti ir pasimėgauti puikiu su meile paruoštu maistu. Šis žaislas yra puikus būdas paskatinti jų kulinarinius įgūdžius ir suteikti šeimai daug džiaugsmo ir juoko.

  - Tinka vaikams nuo 3 metų
  - Skatina vaizduotę, koordinaciją, vaizduotę
  - Moko formų, spalvų, skaičiuoti ir erdvinio suvokimo
  - Įskaičiuotas picos meniu ir pinigai
  - Komplekte picos dėžutė
  - Komplekte medinis picos peilis
  - Picos ingredientai su Velcro
  - Pagaminta iš patvarios medienos
  - Netoksiški dažai
  - Matmenys 40 × 21,5 × 34,5 cm.
  - Leidžia žaisti keliems vaikams vienu metu
  - Skatina sąveiką ir socializaciją, kai vienu metu žaidžia keli vaikai
  - Puikus dovanų patarimas 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija