Medinis žaislas piratų laivas

 • Medinis žaislas piratų laivas

  Kaina 3591
  3990 Sutaupykite 399

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Skatina vaizduotę, saugios netoksiškos spalvos, palaiko vaiko vystymąsi, valandų valandas įtraukiančių linksmybių, gražių detalių ir meistriškumo, pagamintas iš medžio, gali būti naudojamas ir kaip dekoracija.

  Gamintojas
  Zopa
 • Įsitraukite į linksmybes
  Medinis piratų laivas, kuris pasakoja daugybę istorijų ir yra begalinio linksmumo šaltinis, taps ir jūsų mažojo pirato mėgstamiausiu žaislu. Laivas yra ideali priemonė jūsų vaiko vystymuisi skatinti. Dėl saugių netoksiškų spalvų ir smulkesnių gražių detalių bei apdirbimo jis tinka vaikams nuo 3 metų. Pagaminta iš kokybiškos medienos, suteikia ne tik linksmybių, bet ir galimybę naudoti kaip dekoraciją.

  Skatinkite vaiko vaizduotę ir vystymąsi įtraukiant valandas
  Piratų laivas lavina smulkiąją motoriką, vaiko vaizduotę ir vaizduotę. Dėl žaidimo metu reikalingos rankų ir akių koordinacijos stiprėja jo gebėjimas bendrauti ir pasitikėjimas savimi. Su šiuo laivu vaikas turi viską, ko reikia nuotykių žaidimui su piratais.

  Nuolatos linksmybės su šiuo piratų laivu taip pat suteiks tėvams laiko sau, kol jų vaikas pasiners į piratų ir tyrinėjimų pasaulį. Sukurkite erdvę savo vaiko vystymuisi su šiuo žavingu mediniu piratų laivu!

  - Tinka vaikams nuo 3 metų
  - Pridedamos medinės figūrėlės
  - Valandos linksmybių
  - Lavina motoriką, rankų ir akių koordinaciją bei vaizduotę
  - Pagaminta iš patvarios medienos ir vandens pagrindo dažų
  - Kompaktiškas dydis (43 × 39 cm)
  - Puikus dovanų patarimas 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija