Rūšiuoklė DINO PUZZLE ECO +

 • Kraunamos nuotraukos

  Rūšiuoklė DINO PUZZLE ECO +

  Kaina 1650

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Lavinamasis žaislas

 • 3 skirtingų veiklų dėka padeda lavinti pažintinius ir rankinius įgūdžius. Žaislas pagamintas iš 80% perdirbto plastiko!

  Dino ECO galvosūkių rūšiuotojas yra galvosūkių ir formų rūšiuotojas viename. Jame yra 6 spalvingi įvairių dydžių puodeliai ir 3 geometrinės formos, kurios suteikia įvairių pramogų, padedančių lavinti pažintinius ir rankinius įgūdžius.

  Dino reikia jūsų pagalbos, kad išlaikytų pusiausvyrą!

   

  „Trys viename“ žaislas:

  Formų rūšiuotojas 12M + - trys elementai rūšiavimui
  Bokštas 18M + - galite pastatyti aukštą bokštą su pritvirtintais puodeliais
  Balanso sija 24M + - Dino yra balanso sija, ant kurios reikia uždėti spalvingus puodelius, kad žaislas išlaikytų pusiausvyrą

  Visos trys šios veiklos padės jūsų vaikams lavinti pažinimo įgūdžius, logines asociacijas ir rankų bei akių koordinaciją!

   

  Žaislas pagamintas iš 80% perdirbto plastiko.

   

  Dino ECO galvosūkių rūšiuotojas yra Chicco ECO + žaislai, pagaminti iš perdirbto plastiko ir bioplastiko (skirtingais procentais, priklausomai nuo gaminio), pagaminti Italijoje, dalis. Šie žaislai yra skirti įtraukti vaikus į žaidimą ir padėti jiems suprasti, kaip daiktai gaminami ir kaip jie veikia kartu. Žaislo pakuotė yra perdirbama, o plastikinių dalių yra kuo mažiau.

  ECO + žaislai turi lygiai tokius pat aukštus kokybės standartus, kaip ir bet kuris kitas Chicco gaminys, tiek žaidimo patogumo, tiek gaminio saugumo požiūriu. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija