Britax Trifix 2 i-Size, Storm Grey Automobilinė kėdutė

 • Britax Trifix 2 i-Size, Storm Grey Automobilinė kėdutė

  Kaina 279 
  319  Sutaupykite 40 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Visapusiška apsauga Jūsų vaikui

  TRIFIX2 i-SIZE buvo išbandytas ADAC (ADAC Motorwelt 06/2018) ir jam buvo suteiktas „GERAS“ ir 2.1 įvertinimas.

  15 mėnesių – 4 metai | 76 - 105 cm | 9-22 kg 

 • TRIFIX2 i-SIZE puikiai pritaikyta vaikų nuo 76 cm iki 105 cm poreikiams ir yra puikus bet kurios vaikiškos automobilinės kėdutės įpėdinis. Lengvas ir saugus montavimas užtikrinamas dėl integruotų ISOFIX tvirtinimo taškų ir viršutinio diržo, o optimali sėdėjimo vieta garantuoja daug vietos augančiam vaikui nuo 15 mėnesių iki maždaug 4 metų. Turėdami unikalų pažangių saugos funkcijų asortimentą, galite būti tikri, kad jūsų vaikas bus gerai apsaugotas.

  Visapusis saugumas

  Kai jūsų vaikas tampa bamblys, jo poreikiai gali pasikeisti; kas nesikeičia, tai saugumo poreikis. Štai kodėl mūsų TRIFIX2 i-SIZE suteikia jūsų vaikui visapusišką saugumą. Dėl gilių paminkštintų šoninių plokščių su SICT vidine technologija ir V formos galvos atrama jūsų vaikas yra apsaugotas nuo šoninio smūgio, o mūsų patentuota ISOFIX sukimosi sistema ir viršutinis tvirtinimo dirželis su plėšimo dygsnio technologija garantuoja saugumą įvykus priekinis susidūrimas.

  Lengvai montuojamas naudojant integruotą ISOFIX ir viršutinį tvirtinimo dirželį

  Dėl ISOFIX ir viršutinio tvirtinimo diržo TRIFIX2 i-SIZE ne tik palengvina montavimą, bet ir suteikia daugiau vietos kojoms jūsų transporto priemonėje. ISOFIX jungtys yra integruotos sėdynės apačioje ir užtikrina maksimalų saugumą. Be to, naudojant automobilinę kėdutę nereikia keisti montavimo. Kadangi TRIFIX2 i-SIZE galima naudoti visose i-Size padėtyse ir visose transporto priemonėse, kuriose yra ISOFIX ir viršutinės juostos tvirtinimo taškai, jis tinka įvairioms transporto priemonėms. ISOFIX jungtys yra integruotos į automobilinės kėdutės pagrindą, todėl galite ir toliau ją naudoti jaunesniems vaikams.

  Kokybiska, pagaminta Vokietijoje

  Manome, kad mūsų gaminių projektavimas ir gamyba turėtų būti kuo arčiau vienas kito. Štai kodėl mūsų TRIFIX2 i-SIZE buvo visiškai sukurtas, suprojektuotas ir pagamintas Vokietijoje. Kad būtų patvirtintas, jis taip pat turėjo išlaikyti daugybę bandymų mūsų moderniausioje vidinėje avarijų bandymų laboratorijoje. Tai leidžia mums garantuoti savo klientams aukščiausią įmanomą kokybę. Ir tai taikoma ne tik sėdynių komponentams, bet ir užvalkalams bei audiniams, kurie visi gaminami Europoje. Visa tai darome tam, kad galėtume užtikrinti, kad jūsų ir mūsų vaikai kelyje visada būtų saugūs.

  Matmenys (A x P x G)

  65 x 45 x 54 cm
  Produkto svoris

  10,5 kg 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija