Venicci TINUM UPLINE Slate Grey Universalus vežimėlis 2in1

 • Venicci TINUM UPLINE Slate Grey Universalus vežimėlis 2in1

  Kaina 1059 

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Stilingas, minkštas, kompaktiškas

  SUPER'inis!!!

  Gamintojas
  Venicci
 • PRABAGIU DIZAINU TRAUKIA, FUNKCIONALUMOMIS FUNKCIONALUMIS ILGIAU PATRAUKIA DĖMESĮ


  Tobulas palydovas visuose jūsų nuotykiuose, kuris kartu su rafinuotomis detalėmis, prabangiu dizainu ir funkcionalumo įvairove palengvins drąsių mamyčių ir smalsaus pasaulio mažylių kasdienybę. Šis modelis leis jums unikaliai ir elegantiškai užtikrinti saugumą tam, kas jums svarbiausia.


  Atraskite britų saugumą su Venicci Tinum Upline Travel System
  Šis modelis puikiai tinka reikliems tėvams. Jis stebina savo novatoriškais sprendimais, tokiais kaip galimybė išimti lopšį ar sėdynę viena ranka dėl atminties mygtukų. Kad būtų užtikrintas patogumas tiek mamytėms, tiek jų kūdikiams, buvo pritaikyta 3Up sistema, o tai reiškia, kad viena ranka galite reguliuoti sėdynės gaubto, galvos atramos ir diržų padėtį.


  Nauja kelionių sistema, kuri tampa autoritetu tarp kitų
  Papildoma pakaba išbandys sudėtingiausius reljefus. Be to, priekinių ratų atramos sistema palaiko priekinių ratų darbą. Venicci Tinum Upline yra su magnetine sėdynės bloko diržo sagtimi, o tai reiškia, kad diržus galima užsegti greitai ir paprastai. Dėl visų šių funkcijų kartu su gražiais ir rafinuotais papuošimais šis modelis išsiskiria.


  Kasdienis palaikymas geriausiu įmanomu stiliumi
  Išlaikėme funkcijas, kurias anksčiau vertino patyrę tėvai. Jūsų ir kūdikio patogumas yra svarbiausias, o Venicci Tinum Upline gali tapti geriausiu jūsų palydovu per visus jūsų nuotykius. Viena iš svarbiausių savybių yra tvirti geliniai ratai. Komplekte yra didelis, stilingas krepšys su išimamu paketėliu, kurį galite naudoti ir formuoti įvairiais būdais. Tai dar ne viskas, Travel System komplekte yra patogus ir jaukus kojų uždangalas.

   

  Matmenys ir svoriai

  SU LOPŠIUKU
  P: 99cm | P: 60cm | A: 112 cm
  SVORIS (su važiuokle): 12,9KG
  TINKAMUMAS: 0 - 9KG

  SPORTINUKAS
  P: 92cm | P: 60cm | A: 107 cm
  SVORIS (su važiuokle): 12,9KG
  TINKAMUMAS: 0 - 22KG

  TIK VAŽIUOKLĖ 
  P: 29cm | P: 60cm | A: 64 cm
  SVORIS (važiuoklė su ratais): 8,2KG
  SVORIS (važiuoklė be ratų): 5,6KG 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija