Zopa LOUNGE Beige Supynės

 • Kraunamos nuotraukos

  Zopa LOUNGE Beige Supynės

  Kaina 139 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Supynės valdomos nuotoliniu pultu

  Gamintojas
  Zopa
 • Daugiafunkcinis gultas Lounge yra labai patogus pagrindas poilsiui ar aplinkos stebėjimui. Įvertinsite tai akimirkomis, kai mažylis nemiega, norėsite įtraukti jį į šeimyninį gyvenimą, nuraminti ar palinksminti.

  Naujasis Lounge kėdutė vaikams nuo gimimo iki 9 kg papildo sėkmingą Zopa gultų asortimentą. Tačiau ši labiau prieinama „Lullaby“ versija yra žemesnės konstrukcijos ir negali būti pasukta 360°. Vietoj to, jis turi galimybę prijungti telefoną per „Bluetooth“. Tai reiškia, kad be 12 iš anksto nustatytų melodijų, galite leisti muziką tiesiai iš savo telefono savo kūdikiui. Galite nuolat reguliuoti garso stiprumą skirtingu intensyvumu.

  Lounge taip pat gali būti naudojamas kaip lopšys. Ritmiškas judesys yra labai populiarus tarp mažų vaikų. Tai jiems primena puikų saugumą, kai jie dar buvo mamos pilve. Siūbavimo greitį galite reguliuoti iki 5 lygių, kad tiktų jūsų kūdikiui. Taip pat yra laikmatis, skirtas 8, 15 ir 30 minučių. Žinoma, yra ir trapecija su 2 pliušiniais žaislais, kuriuos galima išimti, kad atitrauktų mažylio dėmesį.

  Žinoma, „Lounge“ stabilumas grindžiamas tvirta konstrukcija ir 3 taškų saugos diržais, užtikrinančiais puikią jūsų mažylio apsaugą. Dėl paminkštinimo, minkštų ir lygių medžiagų Jūsų mažasis angelas gulte jausis labai patogiai. Komplekte yra tinklelis nuo uodų, kad jūsų kūdikio netrukdytų atšiaurūs saulės spinduliai ar jokie vabzdžiai ilsintis.

  Mums aišku, kad gultas turi tarnauti ne tik vaikų patogumui ir pramogoms, bet ir tėvų poilsiui, todėl Lounge įrengtas praktiškas nuotolinio valdymo pultelis, kuriuo galima patogiai valdyti visas aukščiau paminėtos funkcijos. 

  Nuo gimimo iki 9 kg
  Modernus dizainas ir malonios medžiagos
  Tvirta konstrukcija
  Praktiškas nuotolinio valdymo pultas
  12 iš anksto nustatytų melodijų su begaliniu garsumo valdymu
  Bluetooth telefono jungtis muzikai atkurti
  Siūlomi 5 siūbavimo greičiai
  Laikmatis su 8, 15 ir 30 minučių siūbavimo laiko nustatymais
  Aiškus jutiklinis ekranas
  Trapecija su žaislais
  Stogelis su tinkleliu nuo uodų
  Saugos diržai
  Maitinimo adapteris (pridedamas)
  Maitinamas su baterijomis (4x AAA baterijos neįeina)
  Skalbiamas užvalkalas
  Atitinka EN 12790 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija