Zopa LULLABY Grey-Stars Supynės

 • Kraunamos nuotraukos

  Zopa LULLABY Grey-Stars Supynės

  Kaina 159 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Unikalios 360 supynės, su nuotoliniu valdymu

  Gamintojas
  Zopa
 • Daugiafunkcis gultas Lullaby, kuris yra įsivaizduojamas Zopa gultų asortimento akcentas, yra puikus pasirinkimas tiems laikams, kai mažylis nemiega – norisi jį nuraminti, linksminti ir tuo pačiu įtraukti į šeimos veiklą. Unikali 360° pasukama konstrukcija leidžia reguliuoti sėdynę į tam tikrą padėtį, o tai taip pat leidžia pasirinkti siūbavimo būdą. Arba į šoną, kuris primena klasikinį lopšį, arba į priekį/atgal, kuris pakeičia siūbavimą rankose. Tiesiog pasirinkite pagal savo vaiko pageidavimus. Yra žinoma, kad maži vaikai mėgsta ritmingą judėjimą. Tai prisideda prie harmoningo jų vystymosi ir gali patikimai juos nuraminti. Tai jiems primena puikų saugumą, kai jie dar buvo mamos pilve. Ir būtent tam Lopšinė puikiai tinka!

  Laimingi tėvai = ramus kūdikis

  Lopšinė suteikia komfortą ir tėvams, nes yra labai paprasta valdyti. 360° kampu besisukantis gultas leidžia palaikyti ryšį su kūdikiu, nereikia manipuliuoti visu pagrindu. Labai aiškus, modernaus dizaino jutiklinis skydelis naudojamas gultuko funkcijoms valdyti. Galite nustatyti ne tik intensyvumą (5 greičiai) ir siūbavimo laiką (8, 15 arba 30 minučių), bet ir automatinį siūbavimo įsijungimą, kai aptinkamas kūdikio judėjimas (neramumas). Žinoma, galima nuraminti ir melodijas bei gamtos garsus, taip pat galima reguliuoti garsumą.

  Ir tai nesibaigia! Suprantame, kad gultukas turi būti naudojamas tėvų poilsiui, todėl Lopšinėje įrengėme praktišką nuotolinio valdymo pultelį, kuriuo galima lengvai valdyti visas aukščiau paminėtas funkcijas. Siekiant užtikrinti kūdikio pasitenkinimą ir maksimalų komfortą, ne tik minkštai paminkštinta sėdynė, bet ir 2 pakopų sėdynės pasvirimo reguliavimas. Žinoma, mažylio blaškymui puikiai tiks ir trapecija su 2 glamonėmis, kurią pagal poreikį galima nuimti.

  Kadangi mums labai svarbus vaikų saugumas, „Lullaby“ komplektuojamas su 5 taškų saugos diržu. Kalbant apie maitinimą, gultą galima naudoti su adapteriu (yra komplekte) arba maitinamas baterijomis (4x AA, neįeina). Gulto užvalkalą galima lengvai nuimti ir švelniai nuplauti, jei jis užsiterš. 

  Nuo gimimo iki 9 kg
  Modernus dizainas
  360° sėdynės pasukimas
  Sėdynės padėtis 2 padėtyse
  Aiškus jutiklinio valdymo ekranas
  Praktiškas nuotolinio valdymo pultas
  Galimybė nustatyti siūbavimo intensyvumą ir trukmę į 8, 15 ir 30 minučių
  Automatinis svirties įjungimas, kai aptinkamas vaiko judesys (neramumas).
  Melodijos ir gamtos garsai su garsumo valdymu
  Tvirtas rėmas
  Buomelis su žaislais
  Malonios medžiagos
  Skalbiamas užvalkalas
  5 taškų saugos diržas
  Maitinimo adapteris (pridedamas)
  Maitinamas su baterijomis (4x AA neįeina)
  Atitinka EN 12790 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija