Zopa QUEST Vulcan Black/Black 2in1 Vežimėlis

 • Kraunamos nuotraukos

  Zopa QUEST Vulcan Black/Black 2in1 Vežimėlis

  Kaina 534 

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Lengvas ir praktiškas vežimukas Jūsų vaikui

  Gamintojas
  Zopa
 • Zopa QUEST


  Sumanus pagalbininkas, kuris patraukia akį savo naujovišku dizainu, o įmantriu funkcionalumu ir praktiškumu – susipažinkite su QUEST vežimėliu.

  Stilingas ir patogus

  Vežimėlis Quest yra praktiškas partneris, kuris lydės Jūsų vaiką visuose jo nuotykiuose. Sėdynė pagaminta iš tvirto ir patvaraus audinio, tačiau taip pat minkšta ir maloni liesti. Vežimėlis turi All Season Seat, kuris garantuoja maksimalų komfortą visais metų laikais. Atlošas pagamintas iš tvirto ventiliacinio tinklelio, kuris sukuria malonų vėdinimą vežimėlio viduje karštomis vasaros dienomis. Žiemos mėnesiais atlošas užsidaro sportine sėdyne, kad viduje būtų šilta ir jauku. Vežimėlyje yra prailgintas stogelis su apžvalgos langeliu, apsaugančiu nuo atšiaurių saulės spindulių.

  Jei mažasis keleivis pradeda pavargti, vežimėlis leidžia reguliuoti atlošą į 4 padėtis, įskaitant gulimą. Žinoma, kojų atrama taip pat gali būti reguliuojama 3 pozicijomis.

  Sklandus važiavimas bekele ir miesto centre

  Patvari ir tvirta važiuoklė papildo sportinę sėdynę, kurią galima lengvai pasukti pagal poreikį. Ši funkcija ypač praktiška mažesniems vaikams, kurie nori palaikyti tiesioginį ryšį su savo tėvais. Nors vežimėlis yra sportinis vežimėlis, ant važiuoklės galima uždėti gilią sėdynę arba automobilinę kėdutę ir sukurti viso dydžio kombinuotą vežimėlį, kuris sutaupo daug laiko ir vietos. Puikiai paminkštinti guminiai ratai su automatiniu fiksavimu užtikrina
  sklandus važiavimas net nelygioje vietovėje. Nepriekaištingą manevringumą užtikrina 7 colių skersmens priekiniai ir net 9 colių galiniai ratai. Dėl šios priežasties vežimėlis lengvai susidoros su nelygiu reljefu kaime ar akmenimis grįstose miesto gatvėse. Reguliuojamo aukščio rankena taip pat puikiai padeda patogiai įsikibti abiem tėvams.

  Praktiškumas ir saugumas – svarbiausia

  Pamirškite sunkią važiuoklę, didelius matmenis ir sudėtingą sulankstymą. Quest sulankstomas vos keliais judesiais, net jei sportinė sėdynė yra vietoje – tiek į priekį, tiek atgal. Nereikia rasti vietos, kur atsiremti vežimėlį. Sulenktas jis stovės tiksliai ten, kur jį padėjote. Sumaniai įrengtas saugos užraktas neleidžia vežimėliui vėl susilankstyti. O dėl 11 kg svorio jį lengva nešiotis, kur tik reikia.

  Vidinis sportinis pamušalas yra su penkių taškų saugos diržais, kurie yra minkšti ir patogūs.

  Patogus lopšiukas Zopa QUEST vežimėliui

  Gilus QUEST vežimėlio lopšys ne tik modernaus dizaino, bet ir išskirtinai sodriu bei minkštu vidiniu paminkštinimu. Todėl mamoms tikrai bus malonu prisiliesti prie malonios ir jaukios aplinkos, kurioje mielai lepins savo mažylius. Be to, taip pat yra galimybė reguliuoti vaiko galvos atramos pasvirimą, iki 4 padėčių.

  Ne tik mamos, bet ir jų vaikai entuziastingai žiūri į QUEST gilų lopšį. Jis turi ventiliaciją visoje priekinėje dalyje, kurią tėveliai ypač vertins karštomis vasaros dienomis. Be to, jei mažylis vežimėlyje guli ant pilvo, skydelis tarnaus kaip langas, pro kurį bus galima matyti lauką. 

  Ne tik elegantiška išvaizda ir vairavimo patogumas, bet ir virtuoziškas aptarnavimas.

  Ką tik iškeptos mamos turi daug darbo su mažyliais, todėl džiaugiasi kiekviena galimybe išlaisvinti rankas. Štai kodėl giliame QUEST lopšyje yra įdiegta „Intelligent Buttons“ saugiklių sistema, kad būtų lengva valdyti ir surinkti kėbulą nuo važiuoklės vos viena ranka. Tai daroma iš pradžių atrakinant saugiklius šonuose, o tada tiesiog lengvai pakeliant korpusą.

  Gilų korpusą galite naudoti kaip lopšį, pavyzdžiui, apsilankydami, nuėmę jį nuo važiuoklės. Arba apačioje esančios užrakto pagalba padėklas tvirtai stovės. Tada skydelis nuo saulės yra esminė stogo dalis. Kėbulas papildomai aprūpintas nešimo rankena, elegantiškai paslėpta vežimėlio stoge. Tokiu būdu rankena netrikdo vežimėlio išvaizdos. 

  Duomenys

  Sportinė sėdynė gali keistis pusėmis
  Tvirta ir maloni medžiaga
  Reguliuojamo aukščio rankena
  Centrinis kojinis stabdys
  Pakabos kokybės 7 ir 9 colių ratai
  Lengvai sulankstomos ir nuimamos sėdynės
  Suderinamas su naujagimio lopšeliu ir automobiline kėdute įsigijus adapterius
  Penkių taškų diržų sistema vaikų saugumui
  Atlošas su 4 padėtimis, atrama kojoms su 3 padėtimis
  Atitinka EN 1888:2018 reikalavimus  

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija