Zopa VOYAGER 360 Night Black Autokėdutė

 • Kraunamos nuotraukos

  Zopa VOYAGER 360 Night Black Autokėdutė

  Kaina 249 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Kėdutė 0-20kg, sukasi 360 aplink

 • Ar jums svarbus saugumas keliuose? Mums tai tikrai yra prioritetas! Todėl norime jums pristatyti VOYAGER 360 automobilinę kėdutę, kuri ne tik atitinka naujausios Europos normos ECER 129 i-SIZE reikalavimus, bet ir pasižymi daugybe pažangių elementų, kurių niekur kitur nerasite. tokiame rinkinyje. Dėl aukštos kokybės kėbulo – sustiprinto itin tvirtu plienu, ir papildomos apsaugos nuo šoninio smūgio, kuri veikia kaip oro pagalvė (X-SABP), autokėdutė praėjo griežtus priekinio ir šoninio smūgio testus. Taip pat pridėjus puikų unikalių savybių derinį, pvz., 360º pasukimą, įlipimo į šoną padėtį, atminties putplasčio galvos atramą ir didesnį svorio limitą, VOYAGER 360 automobilinė kėdutė pateisina ambicijas būti labai populiariai tarp tėvų.

  Saugiai prieš važiavimo kryptį iki 4 metų amžiaus

  Puikiai žinome, kad patiems mažiausiems vaikams saugiausia sėdėti prieš važiavimo kryptį. Tai daugiausia skirta apsaugoti gimdos kaklelio stuburą, kuris yra labai trapus, ypač kūdikiams ir mažiems vaikams. Sėdint važiavimo kryptimi, nuo priekinio smūgio kaklas gali smarkiai ištempti į priekį, o tai gali lengvai susižaloti. Štai kodėl VOYAGER 360 automobilinė kėdutė leidžia sėdėti prieš važiavimo kryptį per visą naudojimo spektrą – nuo ​​gimimo iki 105 cm ūgio. Jei nuspręsite kitaip arba jei sėdėjimas prieš važiavimo kryptį jūsų vaikui netinka, jį taip pat galima pastatyti važiavimo kryptimi nuo 15 mėnesių amžiaus.

  Ir vis dėlto jis sukasi!

  Kalbant apie montavimą, dauguma automobilinių kėdučių veikia panašiu principu, tačiau tėvai labiausiai įvertins unikalias galimybes, kurios gali palengvinti jų kasdienybę. Šiuo atžvilgiu VOYAGER 360 automobilinė kėdutė suteikia jums revoliucinį sukimosi mechanizmą, kuris turi keletą privalumų. Su juo galite ne tik lengvai pasukti automobilinę kėdutę į važiavimo kryptį arba prieš ją – be to, visose padėtyse, įprasto naudojimo metu pagirsite jos vadinamąją įlipimo padėtį. Trumpai tariant, galite elegantiškai pasukti automobilinę kėdutę link durelių, tada labai lengvai įdėkite vaiką į ją ir pritvirtinkite diržais. 

  Dar vienas esminis VOYAGER 360 automobilinės kėdutės privalumas – jos naudojimas tol, kol vaikas sveria 20 kg. Šiuo metu negalite rasti šios kategorijos automobilinės kėdutės, kuri leistų tai padaryti tėvams. Daugelis bando susidoroti su tuo, kad vaikas gali tilpti į automobilinę kėdutę aukštyje (jų ūgis mažesnis nei 105 cm), bet jau viršijo 18 kg ribą ir dėl to turi persijungti. į kito tipo automobilinę kėdutę. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad 2 kg yra gana mažas skirtumas, dėl to jis gali pratęsti automobilinės kėdutės naudojimą tėvams keliais mėnesiais.

  Ištraukiama šoninė apsauga sugers kiekvieną smūgį

  Jei pažvelgsime į saugumą plačiau, tai pagrindinis VOYAGER 360 automobilinės kėdutės apsauginis elementas yra ištraukiama šoninė apsauga (X-SABP), kuri, panašiai kaip ir automobilių oro amortizatoriai, veikia suspausto oro principu. Todėl šoninio smūgio atveju jis padeda paskirstyti ir įsisavinti didžiąją dalį energijos, kuri turėtų neigiamą poveikį vaikui.

  ISOFIX tai apsaugo!

  Vaiko saugumas automobilyje taip pat padidėja dėl tvirto automobilinės kėdutės ir transporto priemonės jungties. Štai kodėl VOYAGER 360 automobilinė kėdutė tvirtinama naudojant ISOFIX sistemą, kuri garantuoja paprastą, tvirtą ir 100% teisingą jos montavimą.

  Atraminė koja = žingsnis į priekį, siekiant dar didesnės apsaugos

  Atraminė koja – tai elementas, kuris sumažina judėjimo į priekį jėgą susidūrimo iš priekio atveju ir taip užtikrina dar didesnę vaiko apsaugą. Atraminės kojos montavimas yra paprastas, todėl kojelė yra reguliuojamo aukščio ir aptraukta termoplastine guma (TPR) apačioje. Tai sumažina jo judėjimą, o kartu su montavimo teisingumo indikatoriumi, esančiu ant kojos, garantuoja nepriekaištingą apsauginę funkciją.

  5 tvirtinimo taškai, užtikrinantys apsaugą ir stabilumą

  Automobilinėje kėdutėje VOYAGER 360 natūraliai taip pat yra kokybiškai apmuštas 5 taškų saugos diržas, kuris užtikrina maksimalią įmanomą vaiko apsaugą ir stabilumą. Įvykus autoįvykiui, jis paskirsto jėgą tarp 5 taškų (du ant pečių, du ant klubų ir vienas ant užsegimo tarp kojų). Visa tai apsaugo kūdikį susidūrus iš bet kurios pusės, net jei transporto priemonė visiškai apvirsta.

  Saugos arka

  Žvelgdami į apsauginių elementų asortimentą, neturime pamiršti saugos lanko. Tai padidina automobilinės kėdutės stabilumą ir, susidūrus su smūgiu, apsaugo vaiką, kuris sėdi prieš važiavimo kryptį, padidindamas erdvę pėdų srityje.

  Apsaugokite savo mylimąjį ir palepinkite juos komfortu 

  Suprantame, kad automobilinė kėdutė turi būti kuo saugesnė, tačiau taip pat akcentavome dizainą ir tobulą Jūsų numylėtinių patogumą. VOYAGER 360 turi galvos atramą, kurios aukštis yra lengvai reguliuojamas. Galite nesunkiai nustatyti teisingą jos aukščio padėtį pagal automobilinėje kėdutėje sėdintį vaiką, patraukę automobilinės kėdutės viršuje esančią apsaugą. Unikali tvirta atminties putplasčio galvos atrama ir labai gilios šoninės plokštės taip pat sukurtos taip, kad sugertų šoninio smūgio atveju susidariusią energiją.

  Gerai žinomas faktas, kad kelionės automobiliu užmigdo daugumą vaikų. Štai kodėl važiuodami tikrai įvertinsite 3 laipsnių automobilio sėdynės padėtį (į abi puses). Sėdint prieš važiavimo kryptį (nuo gimimo iki 105 cm ūgio) tikslinga naudoti tokią padėtį, kai vaikas beveik visiškai guli. Tai ne tik labai saugu patiems mažiausiems vaikams, bet ir itin patogu. Tai ne tik neleidžia kūdikio galvai nukristi į priekį, bet ir užtikrina, kad jis maloniai užmigtų. Tada galėsite ramiai susikoncentruoti į vairavimą.

  Patogią kūdikio sėdėjimą taip pat garantuoja kruopščiai atrinktos medžiagos, kurias malonu liesti ir kurių dėka šios modernios automobilinės kėdutės erdvė yra tinkamai apmušta ir minkšta. Unikali galvos atrama pagaminta iš atminties putplasčio, todėl atlieka patogios pagalvės funkciją. Be to, maloniu klimatu automobilinėje kėdutėje, ypač šiltuoju metų laiku, rūpinasi ventiliacijos angos, ribojančios vaiko prakaitavimą. Apibendrinant ir pabraukta – dėl savo išskirtinumo ir aukščiausios kokybės VOYAGER 360 automobilinė kėdutė neabejotinai taps malonia ir populiaria jūsų įprastų ir nepaprastų kelionių palydove. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija