Britax Baby-Safe iSense Flex bazė

 • Kraunamos nuotraukos

  Britax Baby-Safe iSense Flex bazė

  Kaina 249 
  289  Sutaupykite 40 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Baby-Safe iSense Flex Base patogiai ir saugiai keliauti 

 • Išmanusis iSence asortimentas scenoje!

  Nuo 1966 m. Britax Römer kuria ir gamina automobilines kėdutes vaikams. Tai viena iš pasaulio lyderių saugos srityje. Dabar jie pristato jums naują, unikalią kelionių sistemą „iSense“, kuri atitinka dar didesnio saugumo, komforto ir linksmesnių kelionių su vaikais reikalavimus, nei kada nors įsivaizdavote!

  „Flex Base iSense“ yra teisingo „iSense“ nuotykio pagrindas

  Flex bazė iSense yra suderinama su Baby-safe iSense, Baby-safe 3 i-Size ir Dualfix iSense tęstinumo automobiline kėdute. Tai leidžia lengvai ir greitai pakeisti. Sėdynę galima lengvai įdėti ir išimti vienu paspaudimu.

  Pagrindo pasukimo funkcija leidžia pasukti kėdutę link automobilio durelių, todėl vaiką lengviau įsodinti į kėdutę ir prisegti diržais. Be to, Dualfix iSense kėdutę galite pasukti 360 laipsnių kampu, kad galėtumėte keliauti atgal. veidu, kai jūsų vaikas yra vyresnis nei 15 mėnesių ir 76 cm ūgio.

  Automobiliuose su atlenktomis sėdynėmis vaiko galva kėdutėje lengvai pakrypsta į priekį. Todėl su Flex Base iSense galite reguliuoti sėdynės pasvirimą iki 6 skirtingų padėčių. Tai suteikia jūsų vaikui geriausią saugumo ir komforto derinį. Kiaušiniui geriausia nustatyti teisingą kampą prieš montuodami sėdynę. Tęstinės sėdynės kampą galite reguliuoti į patogesnę padėtį, kai mažylis užmiega.

  Svarbi pagrindo dalis yra atraminė koja, kuri suteikia papildomo stabilumo. Kad montavimas būtų saugus, sureguliuokite jį taip, kad jis atitiktų jūsų automobiliui tinkamiausią aukštį. Garsinis signalas patvirtina, kad atraminė kojelė yra tinkamai pritvirtinta. Kartu su saugos lanku ir Pivot Link sistema atraminė kojelė sumažina apsivertimą ir sukimosi judesius bei dar labiau sumažina vaiko judėjimo į priekį jėgą avarijos atveju. Tai labai padeda apsaugoti vaiką.

  Trumpai apie kūdikiams saugios „iSense Flex Base“ pranašumus

  - Išmani sistema maksimaliam saugumui 0-4 metų vaikams
  - Unikalus daugelio naudingų parametrų derinys
  - Unikalus 360° sukimosi ir padėties nustatymo derinys
  - Atitinka i-Size standartą
  - Antiblokavimo saugos spyna vaikams iki 15 mėn
  - Garsinis indikatorius, kad būtų tinkamai sumontuota atraminė kojelė
  - Išplečiama erdvė kojoms
  - Labai lengva nuimti sėdynę tik viena ranka
  - Pagaminta Vokietijoje 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija