BRITAX Kidfix M i-Size, Moonlight Blue

 • BRITAX Kidfix M i-Size, Moonlight Blue

  Kaina 199 
  239  Sutaupykite 40 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

   

  Ideali i-Size sertifikuota automobilinė kėdutė augančioms šeimoms

  Vaikams nuo 3,5 iki 12 metų (100-150 cm) 

 • Geriausias automobilinės kėdutės modelis augančiai šeimai

  Tėvai nori tik geriausio savo vaikams ir, svarbiausia, kad jie visada būtų saugūs. Nesvarbu, ar jiems 3,5 ar 12 metų. Štai kodėl, bendradarbiaujant su pirmaujančiais automobilių gamintojais, Kidfix M i-Size automobilinė kėdutė buvo sukurta dar didesnei apsaugai nuo smūgių. Automobilinė kėdutė atitinka griežčiausią Europos saugos standartą ECE R129 (i-Size) ir apjungia daugybę puikių savybių. Be to, dėl siauros sėdynės konstrukcijos ji gali tilpti trys viena šalia kitos daugelyje automobilių modelių. Todėl Kidfix M i-Size yra idealus pasirinkimas augančios šeimos poreikiams.

  Puiki apsauga ir patogumas
  Kidfix M i-Size šoninės plokštės yra gana siauros ir užima mažai vietos. Jie turi tvirtą paminkštinimą ir kartu su ergonomiška galvos atrama padeda apsaugoti vaiką nelaimingo atsitikimo atveju. Siekiant užtikrinti idealią apsaugą, yra ir nauji diržo kreiptuvai, užtikrinantys, kad diržas niekada negalėtų išslysti.

  Patogus ir sveikas važiavimas brendimo metu
  Kiekviena automobilio sėdynės funkcija ir elementas buvo sukurti siekiant dar geresnės viso kūno apsaugos iš visų pusių ir ypatingą dėmesį skiriant sveikam vaiko vystymuisi. Štai kodėl Kidfix M i-Size gavo naują dizainą, kuris sumažina kaklo įtampą iki 50 kg. Taip pat – kad nė vienas mokyklinio amžiaus vaikas nesijaustų ankštas kėdutėje – sėdynė buvo erdvesnė ir kuo ergonomiškesnės formos. Suteikite savo vaikui tikrai patogią ir sveiką kelionę į brendimą!

  Kai turi į ką atsiremti
  Kidfix M i-Size automobilinė kėdutė buvo sukurta atsižvelgiant į vyresnių vaikų patogumą, todėl ją nesunkiai reguliuosite augant mažyliams. Naudingi žymekliai atlošo gale padeda kiekvieną kartą sureguliuoti atlošą į reikiamą aukštį. Tai ypač naudinga, kai perkeliate kėdutę iš automobilio į automobilį arba kai pakaitomis vežate kelis vaikus toje pačioje kėdutėje.

  Puikiai kvėpuojantis ir patogus net vasarą
  Komfortas ir praktiškumas yra standartinės Kidfix automobilinės kėdutės. Štai kodėl Kidfix M i-Size automobilinė kėdutė yra įmantraus dizaino ir sveria beveik 1 kg mažiau nei jos pirmtakas. Be to, turi maloniai minkštą paminkštinimą. „Kidfix M i-Size“ patogumą dar labiau padidina sumaniai išdėstytos ventiliacijos angos, kurios skatina oro cirkuliaciją. Taigi jūsų vaikas mėgausis maloniu komfortu net ilgesnėse kelionėse ir ypač karštomis vasaros dienomis.

  Trumpai apie autokėdutės privalumus 


  - Vaikams nuo 3,5 iki 12 metų (100-150 cm)
  - Ergonomiška ir labai erdvi svetainės zona
  - Ergonomiška galvos atrama
  - Palyginti siauros šoninės plokštės su kruopščiu paminkštinimu užima mažai vietos
  - Siauras dizainas leidžia tris sėdynes pastatyti vienas šalia kito
  - Lengvas galvos atramos padėtis vaikui augant
  - Ventiliacija sėdynės gale patogiam sėdėjimui
  - Galima pritvirtinti be Isofix, naudojant tik transporto priemonės saugos diržus
  - Nauji diržų kreiptuvai dar didesniam saugumui
  - Patvirtinta pagal griežčiausią Europos saugos standartą ECE R129 (i-Size) 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija