Espiro YOGA Open Mind 13 2024 Universalus vežimėlis 2in1

 • Espiro YOGA Open Mind 13 2024 Universalus vežimėlis 2in1

  Kaina 699 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Stilingas, pravažus, kompaktiškas, minkštas 2in1 vežimukas

  Gamintojas
  Espiro
 • Susipažinkite su tobulu vežimėliu: įkvėptas jogos, jis yra laimės, harmonijos ir pilnatvės sinonimas. Vežimėlis, leidžiantis pasirūpinti tuo, kas gyvenime svarbiausia: ramybe, pusiausvyra ir harmonija. 

  Yoga Espiro yra pirmasis vežimėlis rinkoje, kuris rūpinasi jaunų tėvų dėmesingumu, suteikia jiems tai, kas svarbu: galimybę akimirkai sustoti, atsikvėpti, sustiprinti kūną ir psichiką, būti čia ir dabar, mėgautis kiekvienu akimirka kartu.

   

  Erdvus stogelis ir dviguba ventiliacija
   

  Gerai žinome, kad didelė erdvė yra komforto sinonimas. Kurdami YOGA vežimėlį sukūrėme erdvų lopšį – kad vaikui būtų patogu bet kuriuo metų laiku ir garantuotų geriausias sąlygas visapusiškam ir tvariam vystymuisi. Dviguba ventiliacija, kuria įrengtas YOGA modelis, užtikrina tinkamą kvėpavimą. Pakankama kraujotaka teigiamai veikia nervų sistemą, todėl protas nusiramina, pailsi ir palaiko virškinimą. Puikiai tiks ir kasdien, ir kai vaikas per daug stimuliuojamas ir jam ypač reikia palengvėjimo.


  Netoli gamtos
   

  Reguliariai būnant natūralioje aplinkoje sustiprėja organizmo imunitetas, jaučiame mažiau streso ir skausmo, pakyla energijos lygis. Siekiant pasirūpinti kontaktu su gamta, YOGA modelyje sumontuotas bambuku dengtas čiužinys – geriausias gležnai naujagimio odai. Saugus kontaktas, garantuojantis kelionės komfortą mažesnėse ir didesnėse kelionėse. Subtilios spalvos, įkvėptos žemės spalvų ir lankstūs, sertifikuoti audiniai – tai papildomas privalumas.


  YOJA jogoje
   

  Įrengus Yoga modelį puikia, minkšta amortizavimo sistema, vaikas jaučiasi gerai, palaimingai, pasitiki savimi ir saugiai.

  Teleskopinė rankena užtikrina taisyklingą kūno laikyseną, pilnai priderindama jos aukštį pagal vežimėlį vairuojančio žmogaus ūgį.

  Stop&go stabdžių sistema, kuria aprūpintas jogos modelis, suteikia galimybę bet kada sustoti giliai įkvėpti ir nuraminti protą nuo minčių šurmulio.

  Dviejų versijų krepšelis (uždaras ir atviras) yra kompromisas ieškant geidžiamiausios priedų laikymo formos. 

  Vežimėlio atlošą galima nustatyti į tris pozicijas, kurių dėka vaikas gali patogiai sėdėti, snūsti ar patogiai miegoti lygioje padėtyje.

  Itin erdvi ir patogi vežimėlio pėdų atrama, kuri, priklausomai nuo poreikių, lengvai reguliuojama vienos rankos judesiu.

  Jogos modelio sėdynė yra apverčiama – ją galima tvirtinti abiem važiavimo kryptimis.

  Sportinuko vežimėlio versijos uždangalas nuo lietaus efektyviai apsaugos kūdikį nuo vėjo ir lietaus.

  Sportinuko gaubtas aprūpintas dviguba ventiliacijos sistema, kuri užtikrina oro cirkuliaciją ir tuo pačiu leidžia tėvams stebėti kūdikį.

  Sėdynės gaubtas yra išskirtinai erdvus ir turi prailginimo funkciją. Kartu su baldakimu baldakimas puikiai apsaugo vaikus nuo saulės ir lietaus.

  Praktiškas dvipusis įdėklas ant sėdynės padidina kūdikio komfortą ir padeda tėvams išlaikyti vežimėlį švarų.

  Detali apdaila su šilkine užtrauktuko juostele ir chromuotais užtrauktukų traukikliais.

  Vežimėlio rėmas yra lengvas ir kompaktiškas. Jis susilanksto pažodžiui vienos rankos judesiu.

  Rėmas pagamintas iš aliuminio. Sulanksčius galima laikyti lygiai arba vertikaliai, todėl užima mažai vietos. Vežimėlis gali būti sulankstytas kartu su sėdyne į abi puses.

  Puikiai subalansuotas dizainas aprūpintas elastingu dirželiu su amortizavimo funkcija, dėl kurio jį galima lengvai nešiotis.

   

  Komplektacija.:

  Važiuoklė, lopšiukas, sportinukas, integruotos apsaugos nuo uodų, lietaus apsauga lopšiui ir sportinukui, mamos ir kūdikio rankinė, pavystimo įklotukas, kojų užklotukas, įklotas sportinukui, kavos puodelio laikiklis.

   

  Duomenys.:

  Skirtas iki 22kg vaikams

  Važiuoklės svoris 8kg

  Lopšio svoris 4,3kg

  Sportinuko svoris su važiuokle 11,9kg

  Priekinių ratų diametras 18cm

  Galinių ratų diametras 29cm

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija