Venicci Avionout ENGO I-size bazė

 • Kraunamos nuotraukos

  Venicci Avionout ENGO I-size bazė

  Kaina 219 
  Preliminarus pristatymo terminas : 5 - 15 d. d.

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Venicci Avionaut Cosmo I-size 

  Gamintojas
  Venicci
 • IQ bazė visiškai skiriasi nuo daugumos rinkoje esančių saugių automobilių sėdynių pagrindų. Vieno lizdo sprendimas leidžia tiesiogiai pritvirtinti COSMO, ULTRALITE ir AeroFIX sėdynes prie automobilio. Tai reiškia, kad IQ bazę galima naudoti tiek su I dydžio automobilinėmis kėdutėmis (pirma, tiek antra pakopa). Tačiau svarbiausia yra produkto suteikiamas saugumas ir patogumas.

  Mūsų pagrindas saugo diržus, apvyniotus aplink vaiką, tiesiogiai prijungtą prie pagrindo, o tai garantuoja saugumą. Paprasčiau tariant – sugeneruota energija grįžta tiesiai į automobilio kėbulą, kur jos sumažėja.

  Be to, akustinė ir vaizdo signalizacija mums suteikia garantiją, kad autokėdutės montavimas prie pagrindo buvo atliktas tinkamai. Taip pat verta paminėti, kad Click'n'Drive valdymo sistema sumažina neteisingo saugos sėdynės tvirtinimo riziką ir palengvina montavimą, o tai maksimaliai padidina jos efektyvumą.

  IQ bazė yra patikima ISOFIX bazė, sukurta Venicci ULTRALITE, Venicci COSMO ir AeroFIX. Jame naudojamas patentuotas vieno lizdo sprendimas, skirtas tiesiogiai prijungti vaikišką kėdutę prie automobilio. Sumažėjęs jungčių skaičius tarp diržų ir ISOFIX sistemos maksimaliai padidina vaiko saugumą, nes lengviau daugiau energijos perduoda automobilio konstrukcijai, o ne vaikui. Be to, garso signalizacija, skirta teisingai prijungti prie Click n’ Drive valdymo bloko IQ ISOFIX pagrindo, nėra rizikos, kad sėdynė bus neteisingai pritvirtinta prie pagrindo, o tai padidina jos efektyvumą. . 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija