Venicci ENGO autokėdutė

 • Venicci ENGO autokėdutė

  Kaina 15210
  169  Sutaupykite 1690

  Užsakius prekė pristatoma 1-4 d.d. 

  Į krepšelį 

  Automobilinė kėdutė, kuria galite pasikliauti 

  Gamintojas
  Venicci
 • Mums rūpi viskas, kas jums svarbiausia
  Atraskite Engo – automobilinę kėdutę, kuria galite pasikliauti
  Saugumas yra viena iš pagrindinių Venicci vertybių, todėl pristatome jums naują Venicci Engo automobilinę kėdutę. Įsigykite pranašumą ir išsirinkite modelį, kuris prisitaikys prie jūsų mažylio dėl integruotos atminties putplasčio galvos atramos. Suteikite savo kūdikiui komfortą net ilgose kelionėse.

  Engo skirtas kūdikiams nuo 40 iki 87 centimetrų. Jo tvirta ir gerai apgalvota konstrukcija užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą. Dėl naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos Engo yra saugus pasirinkimas.

  Automobilinei kėdutei buvo atliktas griežčiausias ECE R129 – iSize testavimas. Be to, jis yra patvirtintas Nyderlanduose. Turėdami šį sertifikatą esame įsitikinę, kad į jūsų rankas pateiksime saugią automobilinę kėdutę. Jo montavimas jums bus lengvas, nes jis skirtas montuoti ant Isofix pagrindo, kurį galite įsigyti atskirai.

  Engo turi keturias rankenų padėtis, iš kurių viena skirta užrakinti automobilinę kėdutę, kad būtų galima saugiai pritvirtinti vaiką. Su mumis jūsų kelionė gali prasidėti jau dabar.

  Tinka nuo naujagimio iki 13kg. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija